Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

P525 nebo Vox

jan.hronik (22)|14.8.2007 22:29
Mám Vario, ale točí mě při vytáčení čísla dotykový display - špatný pocit i po cca ročním používání, jinak je výsuvná klávesnice k nezaplacení a po nahrání SPB Shell jesem téměř v sedmém nebi.:)) .
Bohužel telefon používám častěji než dřív a potřebuji klasickou klávesnici. Výběr nového pristroje se zůžil na HTC S710 Vox a Asus P525.
U Voxe mě láká výsuvná klávesnice, ale nemám jedinou zkušenost s ovládání smartfounu a obávám se, že mi bude chybět dotykový display.
U P525 zase není výsuvná klávesnice a joystick je vždy riziko (jako by se tam nevešla kolébka :sarcastic: ).
Vypadá to, že oželím výsuvnou klávesnici, ale jestli má někdo zkušenost s jedním nebo druhým zařízením ..., tak si rád nechám poradit.
Díky
JanHavlicek (635)|15.8.2007 18:53
To je o osobních preferencích, zda-li ti třeba nebude chybět nějaký program co jede jen pod PPC atd.

Vox je menší, hodně doporučovaný, má EDGE, nemá dotyk displej. Volání bude také lepší

P525 má rychlejší CPU, má dotyk displej, nemá EDGE

Já kdybych opravdu potřeboval převážně volat a nechyběl by mi nějaký životně nějaký důležitý program, šel bych zřejmě do Voxe