Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 9 z 12 PrvníPrvní ... 7891011 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 121 až 135 z 174

Téma: Velky srovnavaci test navigacnich softu ''Expedice Spanelsko CE4YOU 2007''

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Jo, můžeš. A tomu vesničanovi s traktorem řeknu, aby příště nikoho nevytahoval, dokud to někdo digitálně nezdokumentuje, abych to mohl taky vystavit na netu .
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Máte jezdit vlakem a žádnou navigaci nebudete potřebovat. Doporučuje 12 z 10 masochistů.

to suoraj
    Jak to vypadá s tím textem? Zatím mi nic nedošlo. :?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Náhodou já používám navigaci i v MHD, abych viděl, jestli tramvaják neporušil trasu a mohl to případně nabonzovat . Akorát v metru s tím mám problémy, netuší někdo, proč ?

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

V metru to ruší BISka. Kvůli možnému útoku teroristů. Proto tam nejsou ani koše. Toho jsi si nevšiml?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od tortoise
    ... Mně prostě Navigon nesedl a pokud by iGo měla být Toyota a TTN Mazda, tak Navigon bych osobně viděl jako Fábii HTP - naprosto nejhorší z těchto tří. ...
    když už si krátíme čas v očekávání na velký srovnávací test našich miláčků z velké španělské expedice, pokračuji v OT:
    doporučuji ke shlédnutí aktuální Svět motorů, kde je srovnávací test Mazdy a Fabie. Celkové hodnocení je ve svém výsledku totožné, tedy citované tvrzení asi není pravdivé
    PS: kdy už konečně ten test bude?

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Nerozhodli sa ho dat nahodou az s prichodom nove ce4you? Snad to neni v nedohladne.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Citace Původně odesláno od inetMark
    Nerozhodli sa ho dat nahodou az s prichodom nove ce4you? Snad to neni v nedohladne.
    Bingo :-) Je to tak. Reportaz je jiz u vládce serveru a jelikoz je nova podoba ce4you skutecne otazkou velmi blizke budoucnosti tak nema smysl to davat sem a pak to prendavat do noveho kabatu...
    Alespon mame o duvod vic se tesit na nove ce4you.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

když už účastníci „španělské expedice“ jsou skoupí, jak skoupí jsou, tedy se svým výstupem nás seznámí někdy po roce 2010 -) tady je malá a méněcenná náhrada. Sice se jedná o „jednoúčelovky“ ale ……

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

No, tak to vypadá, že to velké srovnání navigaci bude asi bráno z historického pohledu... Asi jako kdyby dneska někdo dělal srovnávací test aut Laurin & Klement versus Ford T, ne ?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

ano, už jsem se smířil s tím, že nic. A důvodu čekání na „překlopení webu“ nevěřím a nevěřím. :no:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

no jsem z toho taky nasr... . Byl sem srozumněn s tím , že nové ce4you bude do konce roku... No nic - mam od UPC nejaky volny prostor tak to tam o vikendu pověsím. Teď jedu do Anglie...

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Ja mam dojem ze sa z toho noveho ce4you chce spravit nakoniec taka mega bomba a mega senzacia a preto sa to stale odklada a odklada a nakoniec z toho nic nebude.

Uzivatelia si zial cim dalej tym viac zvykaju na nove servery, ktorym rastie navsetvnost. Ak ce4you neplanuje skoncit, malo by zacat pracovat. Na designe az tak nezalezi. Myslel som, ze o kupe Kaisera sa rozhodnem na zaklade recenzie na ce4you, avsak ziadna recenzia doteraz nebola.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

no to ses trefil do cerneho.Zvlaste s tim Kaiserem - a k dispozici byl... No nic. Zatim jsem na trajektu v kinomistnosti ale jak dojedu domu tak neco provedu.[IMG]undefined[/IMG]

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Kam to valis? Mozno sa niekde stretneme po ceste......

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Tak. V prve rade chaou vase rozhorceni, ale to je tak vse, co s tim mohu delat. Moje vize, ze si necham napsat profesionalni web od profi programatora vzala za sve ve chvili, kdy se z programatora (nekolikateho v rade) vyklubala slibotechna, takze vysledek jeho rocni "prace" byl roven nule a me navic znechutil skoro vse, co se webu a mobilnich zarizeni tyka. Takze cele nove ce4you je pouze na me a protoze nejsem programator, jde mi to pomalu a tezce. Vic k tomu nemam co dodat, snad jen vyjadrit velke diky vsem, kteri na ce4you dosud nezanevreli.

Ne, urcite se nesnazim udelat nejakou dechberouci bombu, jenze na druhou stranu bych po vsech tech letech nerad vypoustel ven nejakou polofunkcni betu. Rozsah webu si malokdo umi predstavit, priblizne 2/3 prace jsou administracnim moduly, ktere nikdo krome administratoru a redaktoru nevidi, ale bez kterych nejde provozovat web tohoto typu a rozsahu.

Takze jeste jednou - omlouvam se, snazim se co to jde...

Strana 9 z 12 PrvníPrvní ... 7891011 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Velky srovnavaci test navigacnich softu ''Expedice Spanelsko CE4YOU 2009''
    Od Suoraj v sekci Jakou si vybrat / koupit navigaci?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 27-07-2009, 14:59
  2. Reakcí: 155
    Poslední příspěvek: 07-02-2007, 11:46