Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 12 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 174

Téma: Velky srovnavaci test navigacnich softu ''Expedice Spanelsko CE4YOU 2007''

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Pro "Modrunka" a pro "BRunner"

Příklad ze života.

Před 8 lety stál AV přijímač 25.000,- Kč a uměl jen Prologic.
    Před 4 lety stál AV přijímač 20.000,- Kč a uměl DPL IIx, DTS
    Dnes stojí AV přijímač 15.000,- Kč a umí DD EX, DTS ES .

Prostě vývoj jde do předu a ceny padají.

A tak je to ve všem. Před pár lety nebyl posilovač řízení v autech nikde, a dneska ho mají i ta nejlevnější auta. Takže srovnávat nejnovější verze ze starýma nebude asi to pravé ořechové.

Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2007

Tak to zkusím jinak ;-) Ve srovnání se opravdu nebudu zabývat tím, jak má který program velká písmenka a co všechno jde v každém nastavit - na to existuje na netu spousta recenzí a bylo by to nošení dríví do lesa, ale o tom více později...

Takže upřesnění, změnilo se něco v možnostech nastavení plánování trasy? Změnilo se něco možnostech výběru cílů? Případně v práci s itinerářem?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

ne, nezměnilo

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Co se týká navigačních možností (planovani cile, poi, prujezd trasy pres body etc.) tak zde se nic nezmenilo, nebo jsem nepostreh - vnitrni logika ovladani zustala. Nejvetsi zmeny jsou asi nove podklady Evropy (uz neni rozdelene Nemecko atd.) a vsude po Evrope je dostupna sluzba RDS-TMC. Tot asi vse

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

to Jiří Pospíšil:
    nechci slovíčkařit, s odřenýma ušima by to platilo, kdyby nebyla vydána nová verze Dynavixu 7. Že je funkčně totožná s 1.6 je jiná.
    A ta 1.6. vyšla v červnu 2006 a například ten Navigon 6.x tuším koncem roku 2006 (i když s tím termínem jsem lehce na tenkém ledě, každopádně já jsem pořizoval update z verze 5 na verzi 6.1 v březnu 2007). Tedy nejedná se o dva produkty v příkrém časovém nesouladu

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od Lampicka
    ...a vsude po Evrope je dostupna sluzba RDS-TMC. Tot asi vse
    chci se zeptat, to funkční TMC v Evropě jsi viděl na vlastní oči? Jednalo by se totiž o novinku, kterou by určitě alespoň někde výrobce zdůraznil. V době vydání verze 7 to totiž umělo výhradně jen v ČR.
    Jinak, konkrétně Německo je opravdu bezešvé, nikoliv však Evropa jako celek.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2007

Takže zůstala pouze rychlá a krátká trasa, bez možnosti vyhnutí se placeným úsekům a trajektům?

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Tak toste mě pane Mudrunko dostal, já hlava skopova totiž dokupovala Evropu a tam je velkým písmem RDS-TMC a menším písmem uvedeno v ČR (já prehlédnul to ČR). Ale jsem se koukal ještě na web dynvixu a tam mají RDS-TMC i v dalších statech Evropy, takže mam asi pravdu, že tam asi bude.... osobne jsem to jeste nezkousel.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Ano pouze kratka a rychla trasa.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od Lampicka
    Tak toste mě pane Mudrunko dostal, já hlava skopova totiž dokupovala Evropu a tam je velkým písmem RDS-TMC a menším písmem uvedeno v ČR (já prehlédnul to ČR). Ale jsem se koukal ještě na web dynvixu a tam mají RDS-TMC i v dalších statech Evropy, takže mam asi pravdu, že tam asi bude.... osobne jsem to jeste nezkousel.
    řekl bych, že namáte. Tak jako každý výrobce, tak i výrobce Vaší navigace, klady zdůrazňuje velkým písmem a nedostatky pouze malým, případně umě se snaží neznalýmu nepřímo vnutit, že výrobek má vlastnosti, které nemá a zákazník to pak zjistí v době, kdy jej již pozdě. Na tom jejich webu jsou informace o mapách vydané tvůrcem mapy. Znamená to tedy, že mapy obsahují lokalizační tabulky, nikoliv však, že daný soft s nimi taky umí pracovat. Podívejte se např. na Slovensko, taky je tam + a přitom tam TMC je v plenkách (zkušební provoz) a tak se dá pokračovat. A to je taky důvod, proč neustále na tomto webu narážím a narážím

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od BRunner
    Takže zůstala pouze rychlá a krátká trasa, bez možnosti vyhnutí se placeným úsekům a trajektům?
    doplním Lampičku, že pojem placené úseky je Dynavixu totálně neznámý

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Teda vy mate ale averzi k dynavixu... wow to bych nečekal, teďjsem si pročetl vlákno vedle a je to maso. Ja jsem docela s tím softem spokojenej, ted mě nenapada co bych mu vytknul až na ty rozděleny mapy. No tak doufám že se můj přístup časem nezmění, zatím v pohodě

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

ale nemám averzi, dokonce jsem s ním byl relativně spokojený, z bodu A do bodu B jsem se vždy dostal….. A spokojený jsem byl do té doby, než obecně známé události u výrobce spojené s dočasným přerušením vývoje mě donutily se poohlédnout jinam. No, a porovnáním mě došlo to, co , jak předpokládám, vyplyne z tohoto srovnávacího testu. A to vůbec nechci předjímat výsledek.
    Jinak bych opravdu nerad toto vlákno zneužil k dokazování schopností, či neschopností jednoho softu, jde totiž v něm o úplně něco jiného. Jde v něm, alespoň podle mého názoru, o otevření očí jedincům, kteří znají jenom ten svůj soft, a nechtějí si přiznat, že může být taky něco lepšího. A je úplně jedno zda se jedná o Navigon, TT, i-GO, Navigon a další…

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Jen se hcic zeptat jak to vypada s tou slibovanou mega recenzi?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2006

Dobrá otázka .

Strana 3 z 12 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Velky srovnavaci test navigacnich softu ''Expedice Spanelsko CE4YOU 2009''
    Od Suoraj v sekci Jakou si vybrat / koupit navigaci?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 27-07-2009, 13:59
  2. Reakcí: 155
    Poslední příspěvek: 07-02-2007, 10:46