Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 12 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 174

Téma: Velky srovnavaci test navigacnich softu ''Expedice Spanelsko CE4YOU 2007''

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Citace Původně odesláno od oltcit
    Pane kolego,co to je za soft ten TruckNavigator? Inac je aj verzia pre PPC. Mne to pripada ako "upraveny" Navigon. Alebo sa mylim?
    TruckNavigator

= produkt map&guide

tj. profesionalniho standartu zapadoevropskych dopravcu:-)

= http://www.mapandguide.com/mgTruckNavigator_com.MapGuide
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Prisly mi MMS zpravou tri fotky, byl jsem Suorajem pozadan abych je sem upnul, tady tady jsou..
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00236860_hispania_vPIr.jpg 
Zobrazení: 39 
Velikost: 15.1 KB 
ID: 7018  
    Připojené obrázky Připojené obrázky

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Zdravim vsechny a predevsim ty dva odvazlivce. Urcite to musi byt docela zaprah vsechno sledovat, jak se navigace chovaji... zajimalo by me tedy jestli se neco s navigacemi zabavneho na ceste neprihodilo... urcite az se vratite tak sepisete prima zpravu, ale neslo by tedkon napsat alespon neco na ochutnavku, prvni poznatky, ci neco co vas dostalo

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2005

malinký OT: Ach jo chlapi, to Španělsko prostě závidím... já mám prozaičtější otázku - vedla cesta kolem moře, nebo vnitrozemí? Případně jaká je voda?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Zdravime z pozice 45.49.35,5.02.02.
    Mame za sebou dalsi den putovani. Dekuji XPeckovi za vlozeni fotek a hned mu posilam dalsi :-)
    -Ochutnavku zatim nemame - cela reportaz se pripravuje off-line a jakmile ji Brunner zpracuje tak tu bude.
    -Co se tyce more tak mohu zvedavce ujistit ze dole ve Valencii je 31 stupnu a more je stale teple... Mimochodem pomerance jsou jeste zelene a vina sme prezrani...
    -Jezdime podle ... ale to bude v testu. Jinak i pri letmem pohledu do meho profilu vyjde najevo, ze jsem ve Spain vlastne doma. V restauraci sme si dali potvory s prisavkama a ja sem si obliznul servirku (cokoladovou).

Zitra mame den volna tak si chladime pivecko :-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Parada, uz se tesim co a jak... jinak si uzivejte volna, slunicka a dobreho jidla Diky

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2007

Tak už jsem zpět v Čechách, na recenzi se pracuje. Počítám, že by mohla být k dispozici do konce týdne.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Vyborne, diky

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2007

Mám takový dotaz na znalce Dynavixu, k dispozici jsem měl v testu nakonec pouze verzi 2005 nebo-li 1.6 (byla nahraná na zapůjčeném PDA tak jsem to moc neřešil, původně jsme jí neměli testovat vůbec). Jak velký rozdíl je tam funkčně oproti verzi 7? Abych tuhle navigaci případně ze srovnání vynechal a zbytečně nehaněl. Přece jen srovnávat poslední verze iGO, TT a Navigonu s dva(?) roky starou verzí Dynavixu by bylo trochu nefér.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Tak zkus prihlednout k tomu ze je to navigace 2 roky stara a je to Jinak jsem koukal na verzi 2.2 ktera ma vyjit ted v rijnu (aktualni je verze 2.1.) a to se uz moc srovnavat s 1.6 neda.
    http://navigovat.mobilmania.cz/Bleskovky/AR.asp?ARI=113481

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od BRunner
    Mám takový dotaz na znalce Dynavixu, k dispozici jsem měl v testu nakonec pouze verzi 2005 nebo-li 1.6 (byla nahraná na zapůjčeném PDA tak jsem to moc neřešil, původně jsme jí neměli testovat vůbec). Jak velký rozdíl je tam funkčně oproti verzi 7? Abych tuhle navigaci případně ze srovnání vynechal a zbytečně nehaněl. Přece jen srovnávat poslední verze iGO, TT a Navigonu s dva(?) roky starou verzí Dynavixu by bylo trochu nefér.
    skutečnost jest taková, že funkčně verze 1.6 a 7 je totožná, a to i s chybami. Jediný rozdíl je v nové grafice (sice vydařené, ale mnohé potřebné údaje zůstaly za jízdy nečitelné). Jako nová funkce tam je akorát možnost přehazování dispeje na výšku a šířku.
    Jinak zahrnout do porovnání, přimlouvám se za ano, jsou tady na webu stále jedinci, kteří se domnívají, že tento soft patří mezi prémiové.....

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

Citace Původně odesláno od Grachus
    Tak zkus prihlednout k tomu ze je to navigace 2 roky stara a je to Jinak jsem koukal na verzi 2.2 ktera ma vyjit ted v rijnu (aktualni je verze 2.1.) a to se uz moc srovnavat s 1.6 neda.
    http://navigovat.mobilmania.cz/Bleskovky/AR.asp?ARI=113481
    není tomu tak, jedná se o verzi programu z června 2006, tedy něco přes rok a funkčně potvrzená verzí 7 (2.1) nedávno.
    Jinak k verzi 2.2 alespoň podle toho, co tam píší je plus zejména
    radary (je ale otázka, jak budou fungovat)
    názvy v 3D zobrazení ( to už snad mají všecdhny softy i neprémiové)
    vetší písmo a tím i čitelnost údajů na stavovém řádku (to už měli udělat s novou grafikou)
    ostatní funkce jsou v podstatě zbytné jako např. automatické přepínání den/noc, možnost přiřadit více funkcí tlačítkům PDA apod.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Heh, no nevim jak muzes rict je to verze z roku 2006, jako by tehdy skoncil vyvoj, kdyz stale prichazeji s novymi funkcemi. To same mohu rict o TomTomu ze je to funkcni verze z roku 2005 protoze ma stale stejne navigacni funkce a ty nove veci co tam dodali jsou vlastne zbytne Jen ted ma trosku premalovne ikonky. To same lze rici o kazdem softu... a co se tyka zobrazovani nazvu v 3D tak ja teda nikdy nemel poradne navigon v ruce ale vidis tady na oficialnich obrazcich nejaky nazev ve 3D?? http://www.navigon.com/site/de/de/mobile_navigation/pda/screenshots Ja teda nevidim, i kdyz mozna to neni premiova znacka Zkus byt vic v klidu. A pokud by ten soft byl tezkej propadak jak tady uvadis tak by asi tedkon tezko dotal oceneni od PC Magazinu a PC Extra aj v konkurenci Garmina, ci TomTom navigacnich zarizeni.
    Velmi se omlouvam za tento vybuch vsem ostatnim ale kdyz pan Mudrunka me privadi do rozpaku co si mam o jeho nazorech myslet a nebo jestli sam nejsem vetsi tatar a proste jen nevim jak ma navigace vypadat.
    Jinak co se tyka nedostatku Dynavixu tak jsou obecne znamy z fora a pripadne az se bude delat ona velka recenze tak bych zohlednil ze v nove verzi uz jsou stavove radky, ci dalsi veci vyreseny s odkazem na nejakou tu zpravu z navigovat.cz, a jinak bych hodnotil dynavix zcela podle kriterii jako ostatni (a opet bych na konci uvedl pro presnost ze jde o verzi pres rok starou) aby to bylo fer. Dynavix zase nemusi byt nejlepsi

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2006

Grachusi, nemáš pravdu, ale o to teď nejde. BRunner vznesl dotaz, dostal 2 různé odpovědi. Žel, pravdivé informace si tedy bude muset zjistit jinde. I když, vzhledem k tomu, že dalším testovaným softem je i Navigon, tedy sám ví, jak je na tom se zobrazováním názvů v 3D si jistě udělá sám obrázek o úrovni tvých dalších informací. Opravdu nemá cenu zaplevelit další vlákno dokazováním, kdo je větší, či menší tatar.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2005

Pratelsky souhlasim, ze nema cenu zaplevelit vlakno.... hou

Strana 2 z 12 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Velky srovnavaci test navigacnich softu ''Expedice Spanelsko CE4YOU 2009''
    Od Suoraj v sekci Jakou si vybrat / koupit navigaci?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 27-07-2009, 14:59
  2. Reakcí: 155
    Poslední příspěvek: 07-02-2007, 11:46