Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kousající se maily

Michal Bareš (4)|14.8.2007 20:11
Zdravim, nesetkal se někdo s tím, že by přestaly fungovat maily? PDA normálně jde, jenom nejde spustit pošta. Zkusil jsem soft reset, ale pda pak vůbec nereagovalo. Po vytažení karty se vzpamatovalo, ale po čase zase to samé. Dneska jsem zkusil smazat na SD kartě adresář mail atachments a okamžitě to začlo fungovat. Udělalo to už víckrát, tak netušim, čím to může být. Nějaká špatná příloha v mailu?
Jinak mám FS C550 a ukládání příloh na kartu. Teďka to jde, ale otázka je, na jak dlouho.
Díky za odpověď.
weszter (231)|18.8.2007 23:07
občas se to stane i mně, obvykle stačí smazat na kartě (ukládám tam přílohy) adresář inbox.mstxxxxxxxxxxxxx, tím se smahnou maily, ale ty si stáhneš znova... a je po problému.... občas se mi to stane, když třeba přijde mail s nějakou "radostí" z powerpointu, co má čtyři mega, a já si ji odkliknu ke stažení. pak je to pda docela tuhý, nereaguje, dokud to nestáhne. a pokud ho v tuhle chvíli vyresetuju (softreset), obvykle to nezvládne a mám problém... pak nabootovat bez karty, spustit totalcommander, vložit kartu, smahnout adresář, softreset a ok... akorát jsem bez mailů :)
Michal Bareš (4)|19.8.2007 14:45
Výborně, díky za radu. Něco podobného jsem tušil a jsem rád, že je to tak.