Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus P535 a Internet (Wi-Fi)

Machii (19)|14.8.2007 11:25
Ahoj, tak mám konečně své první PDA Asus P535 :) Jako naprostému amatérovi mně přijde fenomenální, jenže, ani trochu se v tom nevyznám, je to holt něco nového...

Má české WM6 a mám problém s připojením k WiFi. Respektive to není problém, ale totální zmatení. Doma mám připojení k WiFi a chtěl bych, aby se na ni PDA automaticky a prioritně připojovalo, jakmile ale budu z dosahu této WiFi chci, aby se připojilo ke klasického Vodafone GPRS.

Zatím jsem akorát zvládnul zapnout WiFi část PDA a PDA tu síť taky našlo, už jsem ale nikde nenašel kde ji nastavit jako prioritní atp.

Moc prosím o pomoc, opravdu díky...
Machii (19)|14.8.2007 12:54
Tak už to funguje :)

Měl jsem zapnuté filtrování mac adres jen na jednu adresu a navíc v místě, kde jsem tu wifi zkoušel vypadává signál :)
Machii (19)|14.8.2007 13:40
Tak přecijen bych měl ještě dotaz, připojení k WiFi maká ok, jenže jen do té doby, než ztratí signál. V nastavení - Připojení - Připojení jsem nastavil jako výchozí Připojení k Internetu... teď se to připojuje k WiFi, ale jak není signál, k GPRS se to nepřipojí to bych musel zase manuálně přepnout v tom samém nastavení.

Jde toho docílit nějak automaticky? Díky