Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nefunkcni activesync s A701 ve Win Vista

sanjasin (4)|13.8.2007 22:41
Pratele,

prosel jsem toto forum a nensal uspokojivou odpoved. Muj problem. Mam nove nainstalovane win vista. Kdyz jsem sve mio pripojil poprve, tak se chytlo a system jej videl. Ovsem na druhy den nic (dalsi dny taky nic). Kdyz mio pripojim do USB, tak widle zvukove zahlasi pripojeni, ovsem ikona v systray po sekunde zmizi.
Pruboval jsem instalovat nejnovejsi drvupdate-x86 atd... ale nic. V seznamu zarizeni mam jedno nezname (asi mio). Kdyz ho odstranim, tak po pripojeni mia do USB to chce ovladace. Dam je hledat online a nic :-( Widle si je proste nenajdou.
Poradte prosim. Jsem z toho uz notne otraven! A toho casu... Diky!

PS: centrum zarizeni windows mobile mi nabizi jen nastaveni - tam mam zasrtle pripojeni pres USB a stale nic :-(
--
Otas
t-fuse (36)|14.8.2007 00:17
Není Mio přepnuté de režimu Card Reader místo ActiveSync?
sanjasin (4)|14.8.2007 08:20
[QUOTE="t-fuse"]Není Mio přepnuté de režimu Card Reader místo ActiveSync?[/QUOTE]

Uf, tak to vubec netusim. Jak to zjisitim? Dik.
--
Otas
Zdenek Malinsky (9781)|14.8.2007 08:33
Ty máš opravdu ve Win Vista ActiveSync?
sanjasin (4)|14.8.2007 08:38
[QUOTE="sanjasin"][QUOTE="t-fuse"]Není Mio přepnuté de režimu Card Reader místo ActiveSync?[/QUOTE]

Uf, tak to vubec netusim. Jak to zjisitim? Dik.
--
Otas[/QUOTE]

Tak uz jsem to nasel. Mam nastave na Active sync.
--
Otas
europan (10)|14.8.2007 10:49
No pokial viem tak na Vistu sa odporuca Centrum zariadeni Windows mobile a nie AS. Skus odinstalovat Centrum zariadeni WM (v polozke pridat/odobrat programy). Mali by tam byt dva. Jeden - centrum synchronizacie a druhy - Centrum zariadeni WM. Oba odinstaluj. Stiahni novy z MS stranky, stiahni este ten novsi tusim 6.1 a preplacni ten 6.0 co stiahnes. Nainstaluj ho. Nezabudni mat pripojene celu dobu MIO k PC cez USB!!! Ked to uspesne spravis, natiahne to drivere a nemal by byt problem.
Ten AS si z Windows Vista odinstaluj!!
Si vobec na tom PC ako admin?
Mas legalnu kopiu Windows? :D :D
Kde si stahoval Centrum zariadeni WM?
sanjasin (4)|15.8.2007 11:22
[QUOTE="europan"]No pokial viem tak na Vistu sa odporuca Centrum zariadeni Windows mobile a nie AS. Skus odinstalovat Centrum zariadeni WM (v polozke pridat/odobrat programy). Mali by tam byt dva. Jeden - centrum synchronizacie a druhy - Centrum zariadeni WM. Oba odinstaluj. Stiahni novy z MS stranky, stiahni este ten novsi tusim 6.1 a preplacni ten 6.0 co stiahnes. Nainstaluj ho. Nezabudni mat pripojene celu dobu MIO k PC cez USB!!! Ked to uspesne spravis, natiahne to drivere a nemal by byt problem.
Ten AS si z Windows Vista odinstaluj!!
Si vobec na tom PC ako admin?
Mas legalnu kopiu Windows? :D :D
Kde si stahoval Centrum zariadeni WM?[/QUOTE]

No, takze jsem na to musel prijit sam. Takze vsem tem co tapou:
START/Setting/Connections/USB to PC/volba "Enable advanced network functionality" - takze v mem pripade odskrtnout (mel jsem to zaskrtle).

Hned se vse chytilo jak ma. Vzkaz ostatnim - to jste mi to nemohli poradit nebo vam to funguje i stouto zaskrtlou volbou?!
-=A=- (19)|15.8.2007 20:04
Nebylo to třeba firewallem? Nevím přesně jak to funguje, ale já když PDA připojím v XPčkách vytvoří se mi nové síťové připojení... Můžeš mít firewall který ho zakázal a proto to nešlo.. tim postupem co jsi popsal jsi nejspis zamezil vytvareni site a pripojuje se to jinym zpusobem ;) Ale Vistu nemám a nejsem si jist že to co tu říkám má vůbec smysl :D
europan (10)|16.8.2007 14:52
Mne to ide aj so zaskrtnutou volbou Enable Advanced...:)