Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problém s připojením k internetu - HTC Tytn

Bazuka80 (2)|13.8.2007 16:43
Čus lidi , mám na "někoho" kdo mi poradí dotaz:
Mám HTC Tytn / 2GB mSD / Nokia LD-3W / Hset Samsung...

Tytn je opravdu moc dobrá věc, pokud všechno dobře funguje :-), mě teď bohužel né tak docela:

Zapnu ho, i telefonní část, mám Operu pro PPC , internet nastavenej dobře , to vím, kontrola od kamaráda datak od O2 , APN: internet , mám datanonstop,po zapnutí se jednou připojí k webu, ale když operu vypnu a pak na today nahoře odpojim připojení , tak podruhé už se nepřipojim,píše mi to:
Could not establish network connection,please check your connection settings, to je jasný, ale co mám změnit, hned po tom se objeví tabulka už česky: Volané:internet / Volaný modem se odpojil,chcete-li zkontrolovat nastavení a v případě připojení je změnit , jděte na nastavení ........Zajímavá věc je , že pokud ho HW tvrdě vypnu a zapnu , jedenkrát se vždycky bez problému připojí..... , už jsem zjistil i to, že nemusim vypnout Tytna,ale že stačí vypnout telefonní část a přihlásit se znova do sítě , potom vždy bez problému je jen první připojení , potom už to nejde .... dokázal by mi někdo poradit.Díky
JanHavlicek (635)|13.8.2007 18:29
Udělal bych hard-reset a zkusil to na úplně čistém zařízení, zda-li to nezpůsobuje nějaký program.

ROMku a Radio máš originální od HTC ? Pokud to třeba nedělá nějaká nestabilní neoficiální verze
turboleon (48)|13.8.2007 20:02
No a když místo Opery použiješ instalovaný IE, dělá to taky?
Bazuka80 (2)|14.8.2007 10:59
Díky za příspěvky , to samé dělá i v IE, jinak Tytn je od O2, ROM verze: 1.18.255.3 , ROM datum: 07/22/06 , Rádio verze: 1.03.03.10 , extROM verze: 1.18.255.9654 , asi ale nejspis provedu hardreset......