Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Klasicka bluetooth klavesnice a Windows Mobile 6

PavelM_ce4you (95)|13.8.2007 13:57
Zdravim,

doted jsem pouzival HP Folding Keyboard (nebo jak se vlasne jmenuje) s 4700. Nyni jsem presel na E-Ten 500+ ktera mi s puvodni klavesnici ale nefunguje.

Nekde jsem zahledl, ze s Windows Mobile by ale mela fungovat i klasicka (velka) BT klavesnice? Je to pravda? Zkousel jsem googlit ale zadny ovladac nebo info jsem bohuzel nenasel.

Muzete me prosim nakopnout spravnym smerem. Dekuji.
Zdenek Malinsky (9781)|13.8.2007 15:07
Problem je v BT- eten zajiste nema od Broadcomm, ale od MS. Stejny problem byl treba u Dell Axim X50v s WM 5.
PavelM_ce4you (95)|13.8.2007 15:49
JJ, to je mi jasne ze ty Folding nerozjedu na Etenu. Slo mi ale o to, ze na externi klavesnici pisu jenom ve "skole", kde si muzu dovolit plnohodnotnou klavesnici (ale ne zas notebook).

Ted mi jde vylozene o to, jestli je moznost provozovat na MS stacku klasickou velkou BT klavesnici.
prtdlacka (179)|13.8.2007 17:22
Myslim, ze pokud klavesnice podporuje HID, tak by to melo jet i na MS stacku. Ale vyzkouset nemam s cim...
Carabei (611)|13.8.2007 23:24
a nefungoval by na etenu broadcomm co je na netu?
hajekm (308)|14.8.2007 13:27
Ahoj,
já provozuju s WM6Pro hlavně BT myšku a ta jede s HID driverem přímo ve WM6PRO naprosto luxusně.
BT klávesnice (logitech DiNovo desktop) mi šlape taky pěkně ale jede jen US. Na přemapování kláves na CZ ale jde použít AEKmap a pak je to taky pohoda.

Milan
PavelM_ce4you (95)|14.8.2007 13:53
Dik za info, tak nejak jsem si myslel ze to bude. Zkousel jsem ale dve BT klavesnice (nejaky Logitech a MS) a ani jedna nenabizela zadny servis po pripojeni. Zkusim najit nejakou noname BT a uvidim.