Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 20

Téma: Čeština v ROM

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Poradil by mi nekdo jak pozalohovat instalacini cab ktery je ulozeny v chranene casti ROM v novych pristrojich 701 a neni dodavano instalacni CD.Popripade celou ROM.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2007

Jak vytáhnou cab nevím, ale věděl bych jak zazálohovat celou ROM. Problém je, že jsem zapomněl kde jsem k tomu přišel, ale až se dostanu na PC, můžu ti někam upnout program i s návodem v angličtině.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2007

Tady najdeš vše co potřebuješ:
    http://www.miousers.co.uk/viewtopic.php?t=622

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Hlavne mi jde o tu cestinu.

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od BRunner
    Tady najdeš vše co potřebuješ:
    http://www.miousers.co.uk/viewtopic.php?t=622
    To forum nejde otevrit, je nejake mrtve ,ale snad je to jen docasny problem ..

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2007

Tak to ti muzu upnout moji ROM s češtinou, chceš-li. R64 s sunnysoft češtinou.

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Jakou mas ROM, pokud mas R64 s sunnysoft češtinou, tak mi se po HR cestina normalne nainstalovala .

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

problem je spis to ze po instalaci jine romky je cestina nenavratne v ...... a znovu ji kupovat za tak nehoraznou cenu (sunnysoft)se moc lidem nechce..

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2007

Já myslím, že ROMka R64 je dost v pohodě. Zkoušel jsem LF ROMku, nic mocm pak okiho, ta bylo super, ale přeci jenom tam nebyla čeština, rychlostně byla stejná jako R64, tak jsem se vrátil k R64.

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Taky jsem se vrátil k R64 před tím jsem měl OKI a neviděl jsem rozdíl zálohu ROM jsem si udělal podle tohoto návodu http://www.miousers.co.uk/viewtopic.php?t=622

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Kde sa dá stiahnuť tato rom s češtinov?

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Zde jsem vam nahral cestinu od Sunny, vytazena z ROM.Snad to pouzijete.Ja osobne pouzivam ROM OKI Basic a cestinu od Jimmyho.

Cestina Sunny:
    Toto bude pravdepodobne proti pravidlum, sorry. Cestina Sunnysoft je komercni produkt...

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Jinak cestinu lze vytahnout postupem.Hard reset, pak zvolit jazyk treba rumunstinu , a po nainstalovani Wm najit v adresari Windows soubor iw_cz.armv4.cab a nakopirovat ho treba na SD kartu.

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od Anydraj
    Zde jsem vam nahral cestinu od Sunny, vytazena z ROM.Snad to pouzijete.Ja osobne pouzivam ROM OKI Basic a cestinu od Jimmyho.

Cestina Sunny:
    Toto bude pravdepodobne proti pravidlum, sorry. Cestina Sunnysoft je komercni produkt...
    A nemohl bys třeba vystavit někde ten ROM64 s češtinou celý? To by proti pravidlům určitě nebylo, protože je to originál ROM v zařízení a nikdo do něj nezasahuje. Taky jsem o něj přišel přechodem na vyšší verzi. Sice jsem si poradil, ale mnoha lidem by to pomohlo.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Rad bych, ale podivej se na prispevek ktery je vyse.Cestinu k MIO701 dostanes bud na CD nebo primo v ROM, ale sirit ji nesmis, ikdyz ji ma kazdy s pristrojem Mio.A na jiny to nepouzijes.Zkus pouzit Google nebo search primo zde na foru.Urcite najdes odkaz na neoficialni web s tematikou MIO701.Jsou tam i starsi verze fw.Sorry.

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Čeština do MDA III
    Od kapu_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-03-2007, 15:05
  2. Mio 550 čeština
    Od Jony_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 14-10-2006, 18:08
  3. Čeština