Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: Čeština v ROM

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od Anydraj
    Rad bych, ale podivej se na prispevek ktery je vyse.Cestinu k MIO701 dostanes bud na CD nebo primo v ROM, ale sirit ji nesmis, ikdyz ji ma kazdy s pristrojem Mio.A na jiny to nepouzijes.Zkus pouzit Google nebo search primo zde na foru.Urcite najdes odkaz na neoficialni web s tematikou MIO701.Jsou tam i starsi verze fw.Sorry.
    Já nechci, abys tady šířil češtinu. Na webu jsem našel všechny verze, jen ne tu, co obsahuje češtinu. Jde mi jen o celý ROM verze 64 s češtinou, nic jiného. Nic z ní kuchat nebudu, jen jsem si celkem hloupě neudělal zálohu. Nebuď hned vyplašený, odkazy na jiné verze ROM i jiných přístrojů tady jsou zcela běžné. A jen tak mimochodem. Kdyby byl výrobce a dodavatelé seriózní, tak by češtinu přiložili do balení a necpali ji tak hloupě do ROMky, kterou samozřejmě každou LEGÁLNÍ aktualizací přepíšeme. Proč tedy neumožní všem, kteří měli češtinu v ROM, aktualzaci opět s češtinou?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Nemam obavy s sireni cestiny, ta je dodana s kazdym pristrojem.Pokud provedes aktualizaci fw, tak uz nenahravej SS CZ, protoze je nestabilni, ale pouzij CZ od Jimm98y.Je to sice urcene pro HTC, ale chodi to i na Mio.Problem je pouze v polozkach PROGRAMY, kde se zobrazi link na sw, ktery neni v MIO.Ale neni problem tyto vymazat treba v Totcmd a chybejici polozky nakopirovat z Windows/Start Up/program do Windows/Nabidka Start/Programy.Chodi to naprosto stabilne, daleko lepsi jako SS.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Pro zjednoduseni hledani Jimmy98y CZ: http://fenix.metronet.cz/johnny/web/download/Jimm98y_CZ_Final_1.1.CAB

Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Mohol by niekto upnut rom 64 s cz niekde na rapid a poslat mi link v sprave? Dakujem

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od Anydraj
    Pro zjednoduseni hledani Jimmy98y CZ: http://fenix.metronet.cz/johnny/web/download/Jimm98y_CZ_Final_1.1.CAB
    Ahoj mohl bys mi prosim napsat link na cestinu od sunnysoftu a od jimmyho? Nebo primo poslat? Vsechny linky na foru jsou mrtve.. diky

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Čeština do MDA III
    Od kapu_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 10-03-2007, 14:05
  2. Mio 550 čeština
    Od Jony_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 14-10-2006, 17:08
  3. Čeština