Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

E-ten M700 - WM6 -> WM5

Dr.ik (0)|13.8.2007 01:35
Ne, CZ lokalizace je nedotažená, takže mám za 15k telefon s CZ lokalizací WM6 (avšak že nelze odesílat SMS, telefon se seká a polovina aplikací nefunguje, již zmíněno není) a celkově se mi to přestává líbit. Dal jsem si tam WM6, ale podle návodu, takže bych rád věděl, jak tma zase můžu hodit WM5, která podle mě běhala ještě rychleji.

PS: Jsem v tomhle lama .)
DavidBarborka (139)|13.8.2007 06:38
Stáhneš WM5 z etencorp.com a provedeš pomocí PC flash a je to. Já mám češtinu od mobilnautu a nemám problém. Všeobecně mi na WM6 funguje vše kromě SIM Toolkinu.
Dr.ik (0)|13.8.2007 08:37
PC Flash? Nějaký podrobnější návod by nebyl? Nechci to "rozbít" :-)
DavidBarborka (139)|13.8.2007 08:40
Mám na mysli flash zařízení z WM6 na WM 5 pomocí PC :) . Pokud jsi přehrával WM5 na WM6 tak postup je úplně stejný
Tomáš Kubec (749)|13.8.2007 09:34
Musíš mít něco blbě, protože M700 a lokalizace pro WM6 chodí naprosto v pohodě, SMS a všechny aplikace chodí normálně. Přístroj mám tady před sebou a pohužívám ho v teto kombinaci od začátku WM6.

Nevím proč by někde mělo být zmíňěno toto, když to tení pravda, že to je lokalizací - (avšak že nelze odesílat SMS, telefon se seká a polovina aplikací nefunguje, již zmíněno není)
cubehash (156)|13.8.2007 10:56
Problémy s sms je myslim jen na Vodafone. Já jsem měl WM6 taky a tenhle problém jsem měl. Také jsem si myslel, že je to lokalizací, ale není tomu tak.
Furbo (323)|13.8.2007 11:03
ty SMS je problém i u O2 a je to pěkně protivný. Vůbec nechápu jak je možné, že ještě ETEn na tento naprosto základní problém s telefonní částí nevydal ještě žádnou záplatu.
Dr.ik (0)|13.8.2007 13:30
T-mobile jakbysmet, prostě tlačítko SEND nikde. Telefon se seká, nefunguje Word, Excel, terminál a takhle bych mohl pokračovat dlouho..

Jen by jsem však opakoval Tento článek
Tomáš Kubec (749)|13.8.2007 15:13
Pane Dr.ik, to co píšete je naprostá lež. SMS a všechny zmiňované programy chodí s naší CZ lokalizací naprosto stabilně. Lokalizací se prodalo přes 1000 a nikdo si na ty problémy nestěžoval (nechodí Word, atd.) a jestli chce tvrdit, že ani HR nepomůže, pak je chyba mezi klávesnicí a židlí.

S pozdravem Mobilnaut s.r.o.

cubehash (156)|13.8.2007 16:00
Mě nefungovalo odesílání sms i bez lokalizace :-) Pošlu jí a zůstane v konceptech. HR nepomohl. Jedu zas na WM 5 a nemám problém :-)
Tomáš Kubec (749)|13.8.2007 16:13
JJ přesně tak, lokalizací to není.
DavidBarborka (139)|13.8.2007 16:28
Lokalizaci to není. Jen je divné, že já mám vodafone a s sms problém nemám. Můj jediný problém je Sim Toolkin. Zřejmě je každé zařízení jedinečný unikát, takže někomu to jede v poho a někomu to zase nejede vůbec :) .
Marwyn_ce4you (59)|13.8.2007 16:37
mam verzi:
wwe 052 0436 ( na webu ma eten pouze starsi, ale ja ho takhle pred par dny koupil )

Problem: obcasny vypadek SMS (nelze odeslat SMS at mackam jak mackam tlacitko send)
Solution: restart GMS casti :(

Problem: Klavesnice obcas provede pri zasouvani nepredpokladanou operaci (nepriklad s[pusti BT managera)
Solution: po dopsani textu chvili vyckat (staci 2 sec) a pak ji zaklapnout

Problem: obcas vynechava klavesnice pismenka
Solution: mackat vzdy jen jedno tlacitko :) zjistil sem ze si to privozuju sam jak sem zvyklej psat na normalnim keybu tak nechavam obcas stiskli tlacitko a uz mackam dalsi coz se zda vede k vynechani pismenka

Problem: nechutne pomalej system v pri prehravani medii
Solution: poridit si MP4 player

ostatni chodi jak ma (zatim) az na jeden zasek kdy me telefon zacal vybrovat a nechtel se ani zapnout. Po odsunuti zadniho krytu porad vybroval a az po odlockovani baterie prestal...