Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Emaily a mazani zprav na serveru...

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Poradte mi pls nejaky skvely softik, ktery mi stahnute zpravy do dorucene slozky zaroven smaze ze servru. Mam MDA2, vestaveny program je sice dobry, ale zpravy mi zustavaji na serveru a ty pak musim manualne rusit. Existuje na to nejaka utilitka ?

Diky za radu...
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Pokud se nepletu, je mozne si ho nastavit, aby to mazal. Standardne nemaze, ale je mozne si to zapnout v nastaveni uctu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od mstenchl
    Poradte mi pls nejaky skvely softik, ktery mi stahnute zpravy do dorucene slozky zaroven smaze ze servru. Mam MDA2, vestaveny program je sice dobry, ale zpravy mi zustavaji na serveru a ty pak musim manualne rusit. Existuje na to nejaka utilitka ?

Diky za radu...

... u PPC2002 a WM2003 nestačí odstranit zprávu z Doručené pošty, ale ještě musíte vyprázdnit složku Odstraněná pošta (viz menu Nástroje). Při dalším připojení budou takto odstraněné zprávy smazány i ze serveru.

PavelR.

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 25-07-2010, 11:49
  2. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 18-11-2008, 14:46
  3. SPB Diary a mazani zprav
    Od Duddits v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 06-03-2008, 10:17
  4. Hromadné mazání zpráv