Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

QTEK S200 - problém po HardResetu nestartuje

Williem (0)|10.8.2007 12:01
Zdravim,

máte někdo zkušnoest s tím jak obnovit chod zařízení po HardResetu když zamrzne na obrazovce s modrým logem QTEK ..zkoušel jsem to několikrát nechal ho ležet třeba 20 minut a nic.. svítí vesele ale nic nedělá.. předem díky.

bagio (338)|10.8.2007 18:59
Flashnout
Bedřich Stejskal (57)|2.9.2007 12:54
Mám to samé,stalo se mi to po flashování a teď to pokaždé zamrzne na úvodní stránce Qtek s výpisem IPL,SPL atd..
Po připojení na USB se nespustí naprosto nic-jakoby na USB cihla ani napojená nebyla-takže jakýkoliv pokus o flashování není možný.
Jinak při připojení na standartní nabíječku se po chvilce rozsvítí oranžová barva na LEDce a vypadá to,že se cihla nabíjí,páč po daném čase určeném k nabití se rozsvítí zelená barva na LEDce,signalizující plné nabití.
Toť vše,co můžu udělat po x - pokusech s HR,SR a flashnutí...
BTW: jen jednou mi obrazovka naběhla na stránku,kde jsou barevné pruhy s informací o SPL a IPL a po připojení na USB se rozsvítila LEDka oranžovým světlem(nabíjení) a vlevo dole na obrazovce se objevil nápis USB.Tak jsem již v minulosti jednou flashoval-z tohoto zobrazení.Ovšem né nyní-teď pokus o flashnutí z tohoto stavu dopadl stejně jako všechny ostatní-hláškou že S200 není připojený..
PORAĎTE,co mám dělat?? :D :sarcastic:
EDIT: ted se mi podařilo po HR najet na černou obrazovku s nápisem Press Send to restore factory default,Other keys...po zmáčknutí zeleného tlačítka sluchátka "telefonku" sa rozjelo format ..atd a posléze skončilo opět na mou oblíbenou stránku Qtek a zamrzlo...
POZOR!!! Po stech HR,SR atd atd se S200 uráčil a nechal se flashnout zpět na WM5.Následoval upgrade na WM6 a vše již jede v pohodě na ROMce shora uváděné Bagiem.Dokonce se už i zase nabíjí přes ActiveSync.Miluju Widle na jakémkoliv zařízení,co bych také po večerech a nocích dělal,když ne flashoval mrtvé PDA,že?? :D