Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prezentace z PDA přes wifi na dataprojektor

Pawlyk_ce4you (43)|10.8.2007 08:32
Zdravím, poradí mi někdo jak promítnout přes wifi prezentaci v powerpointu pomocí dataprojektoru?
snad by to mělo jít, ale k projektoru se připojím..a dál nic :(
prý je potřeba nějaký prográmek, ale v projektoru je verze pouze pro notebook, a na stránkách výrobce jsem nic nenašel, nemůže to být ani nic velkého ten eProjektion pro notebook má 116kb.
máte někdo s tímto problémem nějaké zkušenosti?
děkuji za každý poznatek, byla by to dost dobrá vychytávka:)
weszter (231)|11.8.2007 10:16
np já jsem to trochu řešil, neb mě živí projektory :) nicméně zatím bezúspěšně. např. k projektoru panasonic dodávájí usb flash disc s aplikací pro win, po jejímž spuštění se projektor po wifi sám připojí a zobrazí plochu, ale pro wm toto nemá. trochu škoda, ale nic jsem zatím nenašel...
Pawlyk_ce4you (43)|12.8.2007 16:05
trošku jsem pokročil, HP to řeší prográmkem WirelessPresenter, dokonce umí upscalovat rozlišení. Po nainstalování do cihly běží, dokonce má funkci kreslení stylusem i do prezentace - PDA verze interaktivní tabule.
Ale i když je cihla připojena k projektoru, tak ho ten prográmek nevidí :(
je to asi nějak ošetřené pro projektory od HP a já mám ACER.
PDA ho vidí jako "ACER WIRELESS GATEWAY 0".
Ale jde to v projektoru přejmenovat, takže se ještě pokusím sehnat projektor od HP - a pokusím se ho přejmenovat podle toho HPčka.
Dokonce jsem telefounoval na technickou podporu ACERu, ale to bylo jako bych volal do TESCA do zeleniny...takže nic:evil:
zdenpok (207)|13.8.2007 13:35
weszter (231)|15.8.2007 21:16
nene, nerozumíme si - my nechceme pomocí pda ovládat počítačovou prezentaci, my chceme prezentovat z pda na projektor, na prezentaci si přinesu jen dvoukilový panasonic projektor (nebo epson, případně nějakou OEM DLP od TI prodávanou jako HP, acer, beng :D ), z kapsy vytáhnu PDA, zapnu wifinu, spojím se s projektorem AD-HOC a promítam... PDA powerpoint umí, proč tedy ne?
Panasonic ke svým modelům s označením NTE dodává flashdisk s programem, který se spustí při připojení flashdisku (nic se neinstaluje, jen se to spustí = lze to použít i na user "zamknutých" noteboocích slečen obchodních zástupkyň). sám si ošahá wifikartu, sám si najde projektor, sám si to všechno nastaví a na dvě kliknutí mám pracovní plochu na projekci bez jakékoliv instalace či nastavování. toto samozřejmě nefunguje na noteboocích bez wifi síťovky ;)
jenže pda wifi síťovku maj, tak programátoři, co s tím? udělá někdo aplikaci pro WM5, která bude posílat obsah pracovní plochy PDA přímo na projektor???
Pawlyk_ce4you (43)|16.8.2007 08:45
ahoj, jak jsem již napsal, ten softík je hotovej - od HP...
kdyby někdo dokázal aby se "domluvil" s projektory jiných výrobců.
Softík je tady: http://h20293.www2.hp.com/portal/swdepot/displayProductInfo.do?productNumber=L1694A
Pro PC je volný, pro PDA 30 dní plně funkční trial. není uvedena cena,ale kdyby to šlapalo tak bych do něj šel...
weszter (231)|16.8.2007 14:15
uvidíme - stáhnu a ozkouším s panasonicem a epsonem, až budu mít chvilku, pár se mi jich v práci válí :))
Pawlyk_ce4you (43)|17.8.2007 08:33
to weszter:
moc děkuju za snahu pomoct, snad to pomůže více lidem. můžu Ti někam poslat ten 116 kb exáček co si stáhne notebook z projektoru ACER 527W ?
zřeba by to trochu pomohlo věci ;)