Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Sprite Backup 6.0 - nově i pro všechny zařízení s WM 6

Zdenek Malinsky (9781)|9.8.2007 15:02
Sprite Backup je asi zbytečné podrobně představovat - je to špičkový zálohovací program. Na stránce produktu se dozvíte vše podstatné, včetně novinek.

Hlavní novinkou asi bude podpora všech 3 variant operačního systému WM 6, tedy SB bude fungovat na smartphone, PDA i na komunikátoru. SB je nyní možno koupit ve 2 variantách - plná verze stojí $29.95, lite jen $19.95 (ta asi většině uživatelů postačí).
Baxter_ce4you (23)|1.9.2007 21:54
Možná bude někdo zuřit, že to rvu sem, ale nevim kam lépe.
Mám dotaz ohledně (staršího) Sprite Backup, co jsem měl na CD u zařízení:
CD obsahuje:
1) Sprite Software Sprite Backup (Persona Edition 5.0.1)
2)Sprite Backup Tool (5.0.1)

Patří to k sobě, nebo jsou to dva různé programy? Musím to tam mít oboje?
Za odpověď předem díky. ;)
Zdenek Malinsky (9781)|2.9.2007 12:46
Klidně zkus oba (odinstalovat můžeš vždycky), ale myslím, že by mělo postačit 1. - 2. možná bude nějaký plugin do today, ale ten sna býval součástí SB a byl s ním v instalačním souboru, jen se to zeptalo zda chci/nechci nainstalovat. Už si nevzpomenu. :oops: :?
Baxter_ce4you (23)|2.9.2007 14:29
Tak jsem to zkusil stylem pokus/omyl a zjistil jsem, že po odinstalování Sprite Backup Tool to přestalo fachčit. Tak jsem odebral i Sprite Software Sprite Backup, nainstaloval znovu Sprite Backup Tool a zjistil, že ten už Sprite Backup obsahuje. Takže na tom CD je samostatně naprosto zbytečně. :))
Jen mě udivuje, proč mi to v "Start/Programs" utvořilo dvě stejné ikony, které odkazují na úplně to samé. No nic, delete to vyřešilo. :yes:

Díky Zdeňku M. za snahu. ;)
semi pepino (4)|6.11.2007 08:50
V úvodním topicu není uvedeno, že sprite backup 6 je i pro WM5 ačkoli na stránkách výrobce tato informace je.
Používám tuto verzi na WM5 a nic nenasvědčuje tomu, že by s tím byl problém. Nejsem si však jistý, jestli není pro WM5 vhodnější sprite backup 5.
Víte o tom někdo víc?
Misha kulicka (49)|21.3.2008 18:28
Chtěl jsem, aby se mi brzo ráno prováděla automatická záloha, to jsem nastavil. Provádí se ovšem kompletní a to je pro mě zbytečné. Jde nastavit, aby se při automatickém zálohování zálohovalo jen to, co chci?
Používám verzi 6.1.0, Build 2192