Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TOPO Czech v1.20 vPDA

Tonislav (23)|9.8.2007 12:43
Mám ASUS P535 se zabudovanou GPS...Chci si koupit TOPO Czech v1.20(na podrobnou turistiku jinak mám TomTom6),ale v GArminu mi řekli že to se svou GPS nerozchodím...Už sedím 3-tí den u PC a všude hledám rozumy..prý to jde...sehnal jsem(díky tomutu fóru ve vyhledávání :yes: ) program GPSProxy_2.2_PPC.ARM ,ale nikde nemůžu sehnat "Garmin Que" se kterým by to prý šlo rozjet..Můžete mi prosím poradit kde ho sehnat?Na stránkách garminu jsem nic takového nenašel :( Chci si navigaci pořídit legálně,takže jestli je v tom nějaký problém,tak mě prosím na to upozorněte nebo příspěvěk smažte Děju všem moc za radu
BRunner (92)|9.8.2007 14:14
Garmin Que stáhneš tady, ale problém je v tom, že mapa se v Garminu registruje na ID přístroje. To znamená, že musíš vlastnit nějaký přístroj od Garminu, na který mapu zaregistruješ a pak toto ID zadáš do GPSProxy v PDA a ta pro Que simuluje dané zařízení. Nakolik je to legální netuším, ale vzhledem k tomu, že zakoupíš jak mapu, tak zařízení, tak bych to asi moc neřešil.

Jinak vyzkoušet si to můžeš s freewarovýma mapama, které chodí i bez ID přístroje:
Auto a topo mapa Čech
Přímý odkaz na další mapy - pěkně zpracované jizerky
libor_m (1026)|9.8.2007 16:07
Legální to není, protože mu poběží 1 zakoupená mapa na 2 (případně i více) přístrojích. Rady tohoto typu nejsou v souladu s Pravidly pro diskutující, proto toto téma zamykám.