Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Zavření programů při vypnutí PDA

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Ahoj,
    na Looxovi se mi děje to, že pokud se PDA po nastaveném čase vypne a jsou spuštěné programy z karty, tak po zapnutí zůstanou kouslé a celé PDA se chová divně. Nejlepší řešení je soft restart.
    Dá se nějak docílit toho, aby se programy ukončily, než se PDA vypne?
    Když ho vypínám ručně, tak mám v trayi ikonku, která všechno poukončuje a pak vypne stroj, ale kdyby to šlo i při samovypnutí...
    Napadlo mě na to využít SKSchema, jestli to umí, ale nemůžu to v manuálu vybádat.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Nebude jednodušší aplikace přeinstalovat do PDA? Často používáné, task manažer, today pluginy patří do PDA. Na kartu si dej filmy, mapy muziku, zálohy....
    Vždyť i Johnnnny (nyní Flashman) při pokusničení s ROMkami ve Variu ověřil, že velmi mnoho problémů s PDA je způsobeno instalací na kartu. A toto je jeden z nich.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Jasně, tak to mám. Občas ale zapomenu aplikaci z karty zavřít, PDA se samo vypne a resetuju. Ono sice jde celkem o prd, ale zdržuje to.

Podobná témata

1. Vypnutí programu
    Od Atisbusty v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 27-04-2008, 21:43
  2. úplné vypnutí Varia pomocí programu
    Od mnehyba_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 25-02-2007, 16:14
  3. Zapnutí a vypnutí phone části pomocí programu.
    Od hlp v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 04-01-2005, 19:54