Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dva nezávislé kalendáře

reever (2)|9.8.2007 08:16
Ahoj, mam dve zamestnani a potreboval bych abych mohl pouzivat v pda dva na sobe nezavisle kalendáře které by sly synchronizovat s pc. Uz několik tydnu hledam na webu ale zatím jsem nenasel zadny program jen možnosti např Gmailu online Gcalendar ale nemám zatím datové připojení. Nevite o nejakem šikovném programu?? Moc díky
JiriE (117)|9.8.2007 09:06
A co tak použít stávající kalendář a využít pro události různé kategorie. A zobrazení kategorií zapínat dle potřeby.
reever (2)|9.8.2007 13:50
[QUOTE="JiriE"]A co tak použít stávající kalendář a využít pro události různé kategorie. A zobrazení kategorií zapínat dle potřeby.[/QUOTE]

Jde mi o to ze v obou zamestani mam sdileny kalendar do ktereho mi muze sef nahlizet, kategorie by mi asi nepomohly, proto bych uvital dva nezavisle kalendare..
MilanSu (823)|9.8.2007 15:01
Ja bych potreboval neco podobneho, zatim jsem to resil tak, ze jeden kalendar mam v mobilu a jeden v PDA, ale kdyby sly najednou, bylo by to super. Ono v Outlooku na PC mam dva kalendare, ale nevim jak synchronizovat, musel bych nejak rpehaozvat profily.
Reddy (166)|9.8.2007 16:23
No a nebylo by možné jako jeden kalendář použít některých z programů (třeba agenda one) jako jeden kalendář a ten klasický ve WM používat jako druhý kalendář?
Zdenek Malinsky (9781)|9.8.2007 17:04
to asi ne, kdyz maji stejnou databazi.
Reddy (166)|9.8.2007 17:08
Aha, tak to jsem netušil.
MilanSu (823)|9.8.2007 17:36
Nakonec jsem to vyřešil tak, že si synchronizuju z PC jenom do mobilu (PDA mám nyní v popravě, málokdy něco písu do mobilu abych potřeboval synchronizovat druhým směrem) a přehodím nastavení složek v PCSync (nokia). Takže v mobilu mám dva kalendáře, dvě skupiny kontaktů ... dohromady. Není to idelální, ale nic jiného mě nenapadlo. Chtělo by to aby měl outlook na PDA taky volbu profilů jako má Outlook na PC
rulemaniac (11)|10.8.2007 11:57
sdileny kalendar .. dole zaskrtni u svych udalosti soukrome a nidko jiny se tam nedostane , mame to takle taky v robote
to same kontakty pokud sou firemni a privatni tzn firma ma jeden kompletni adresar na exchange

synchron vice kalendaru sem zatim neresil ale juknu protoze to chci vyuzivat pro pobockovy, osobni a jeste jeden kalendar :)