Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus P535 - jaké pouzdro ???

HOSTel (16)|8.8.2007 22:22
Jaké používáte pouzdro na svého Asus p535 :?:
Napište prosím vaše postřehy - doporučení jak svého miláčka nosíte. Na šňůrce na krku? Na opasku: vertikálně? horizontálně? Hlavně v jakém pouzdře :?:


Já jsem si obědnal tohle ale ještě mě nepřišlo (Brando)



Díky za reakce :)
Tominico (29)|9.8.2007 07:13
Já nosím Asus P535 v koženém pouzdře, které bylo přiložené v balení...takže horizontálně na opasku, v černé barvě...zatím mi vyhovuje! Mohu se zeptat, kde jsi objednával tohle pouzdro, moc se mi líbí a vypadá taky prakticky. Díky!
Lipon (61)|9.8.2007 09:19
mě to přiložené nevyhovuje, protože má úzké místo na opasek (na silnější se nevejde) a panč mě nebaví kvůli sundávání pouzdra (třeba když jsem v práci v kanclu) - nutnost rozepnout opasek

pořídil jsem v obchůdku s mob. přísl. za Kotvou kožené pouzdro s bytelnou kovovou sponou na s otvíráním na such. zip
kůže vydrží hodně, spona též, mám vyzkoušeno již s předchozím telefonem

looking.4 (1)|9.8.2007 10:01
Ahoj. Tak já jsem měl stejný problém - nutnost rozepínání si opasku při nošené originálního pouzdra mi rovněž nevyhovovala.. a tak jsem si pořídil jiné, kožené... Nevím, jestli se nedopustím - nežádoucí reklamy :o)))) ale je to pouzdro Krusell a nejlevnější jsem ho našel na Sunnysoftu .
HOSTel (16)|9.8.2007 17:08
Díky za reakce...
To pouzdro "plechové"
jsem obědnával ZDE
Už se ho nemůžu dočkat. Psali mě že to bude nějakou dobu trvat než přijde na prodejnu. Prej není zatím ani v Praze na skladě.
zuzkys (356)|10.8.2007 18:12
Tak já Asuse nosím jen v kapse, či batohu, takže na to sem pořídila pouzdro Crumpler The P.P. 55. Padne úplně přesně, takže objem se nijak nezvětšil. Není nijak extra, ale účel to splňuje na jedničku. Originál pouzdro k bílému Asusu se opravdu naprosto nedá používat.

malvig (1)|11.8.2007 14:35
já to vyřešil podobně jako Lipon, neoriginálním pouzdrem na mobil s železnou sponou.... koženkové pouzdro které mi přišlo v balení moc nevydrží, málem mi telefon upadnul když se úchyt skoro přeřezal o pásek
Pipel (6)|11.9.2007 04:31
Ja nosim sve PDA v pouzdre ktere bylo soucasti baleni! Nosim ho zastrceny v kapce, protoze hned prvni den se mi pouzdro utrhlo kdyz sem usedal do auta :-(
toňas (5)|13.9.2007 22:19
Já nosím P535 v kapse kalhot nebo košile popř. leží na pracovním stole a koupil jsem u Sunisoftu Krusslel Orbit http://obchod.sunnysoft.cz/01_prislusenstvi-pda-tel/11_podle-vyrobce/02-asus/[/URL] ajsem moc spokojen i když bylo trochu dražší.
czbird (334)|14.9.2007 20:35
normálně v kapse v kalhotach, pro zvidave displejem ke stehnu a "hlavou dolu" :) vytahuju za snurku.
czuraak (97)|14.9.2007 23:39
Já používám látkové pouzdro od firmy GOLLA. Na sucháč s kovovou přezkou a nosim to na krku. A nikdo se nemusí bát, vaz vám to určitě nezlomí. Ani nahrbenej kvůli tomu nejsem.:D :D :D
vraby_ce4you (22)|31.10.2007 08:50
Zdravím lidi, chtěl bych si pořídit pouzdro Krusell Orbit na P535, ale nikde jsem nenašel žádné pořádné fotky. Mohl by mi někdo z vás poslat fotku popř. napsat zkušenost s tímto pouzdrem? Díky moc
vraby_ce4you (22)|5.12.2007 10:13
Tak jsem nakonec, po nepřeberném množství návrhů od vás :o), pořídil tohle pouzdro a všem kteří o něm uvažují mohu jen doporučit. Hezké zpracování, pasuje perfektně....http://shop.brando.com.hk/prod_detail.php?prod_id=01659&dept_id=004&cat_id=0004
Abrandecky_ce4you (102)|5.12.2007 11:52
No, nevím, žádný přínos oproti tomu pouzdru, co je v příslušenství, nevidím. Pořídil jsem si Krusell Orbit a myslím si, že je to asi nejlepší pouzdro, co se dělá.
kesu (548)|9.1.2008 19:21
[QUOTE="vraby"]Tak jsem nakonec, po nepřeberném množství návrhů od vás :o), pořídil tohle pouzdro a všem kteří o něm uvažují mohu jen doporučit. Hezké zpracování, pasuje perfektně....http://shop.brando.com.hk/prod_detail.php?prod_id=01659&dept_id=004&cat_id=0004[/QUOTE]

Koukam na tohle pouztro a taky na toho Krusella, A chtel sem se zeptat,neni trochu nepraktickej? Hlavne ta odklapecí cast? nezdrzuje to?
Abrandecky_ce4you (102)|13.1.2008 08:37
Krusell jsem vzal proto, abych asus nemusel vytahovat, protože by se taky mohlo stát, že mi vyklouzne z ruky rovnou na beton. Nemáš to jedno, jestli vytahuješ asus nebo odklápíš pouzdro? U toho Branda by mně vadilo, že se otvírá do boku. Podle mě se pak nemůže dobře držet v ruce
Gimly (18)|13.1.2008 11:34
mno já koupil toho Krusela a v poho jsem s tím naprosto spokojen. odklápění je jen o zvyku a za chvíly ti to nepříjde :) jedno dobré trhnutí zápěstím a je otevřeno :))
kesu (548)|13.1.2008 21:23
Mohl by mi některý z majitelů vyfotit jak ASUS v pouzdře vypada z ruznych stran? celkem by me to zajimalu. předem díky
Matrix_DC (30)|13.1.2008 21:27
Mám pouzdro Krusell Orbit Asus P535 a nějak sním nejsem spokojen. Pokud ma někdo zájem mohu mu ho za 350.- prodat je měsíc staré.

Btw: Dozvěděl jsem se u Sunnysoftu, že prý na pouzdra Krusell je doživotní záruka...

Btw2: pokud má teda někdo zájem napište ICQ 148-215-718
Matrix_DC (30)|22.1.2008 13:07
Prodáno..
Skipy (110)|23.1.2008 19:07
Tak dneska sem byl reklamovat Krusella Orbit. Měl sem ho měsíc a začala se na něm odlupovat ta bizoní kůže na přesce s magnetem. Reklamace kus za kus u Sunysoftu proběhla bezproblémově, doživotní záruka je doživotní záruka.
vraby_ce4you (22)|17.2.2008 15:02
[QUOTE="kesu"][QUOTE="vraby"]Tak jsem nakonec, po nepřeberném množství návrhů od vás :o), pořídil tohle pouzdro a všem kteří o něm uvažují mohu jen doporučit. Hezké zpracování, pasuje perfektně....http://shop.brando.com.hk/prod_detail.php?prod_id=01659&dept_id=004&cat_id=0004[/QUOTE]

Koukam na tohle pouztro a taky na toho Krusella, A chtel sem se zeptat,neni trochu nepraktickej? Hlavne ta odklapecí cast? nezdrzuje to?[/QUOTE]

Já bych řekl, že je to dost o zvyku. Trošku horší je to při telefonování. Buď voláš z odklopeným a nebo jen přijmeš hovor a zaklapneš, to se taky dá. Kamarád co má HTC se mi směje, že volám z peněženky :) ale já jsem spokojenej.
Glamb_ce4you (0)|17.2.2008 23:20
Krusell Orbit mě docela zklamal. Ani ne po měsíci používání se ulomily plastové lyžinky na čepu. Nechápu jak někdo muže na "zepředu" dobře vypadající pouzdro připlácnout takovou blbost jako je Multidapt. Když jsem si ho kupoval, tak mě ani nenapadlo si zjistit jak se uchycuje - čekal jsem obyčejnej klip..
A když už jsem u kritiky tak mi jeste docela vadí, že pouzdro na opasku je proklatě nízko a i relativně daleko od těla, takže celkem překáží. Je mi jasný, že P535 neni zrovna malej telefon, ale předtim jsem měl Nokii 3310 (o malinko menší než P535) a v obyčejnym pouzdře za pasem jsem o ní ani nevěděl.

No snad se na reklamaci dohodnu alespon na kovovym čepu, ikdyž se bojim že pak prasknou ty plastový lyžinky na pouzdře. A při tý příležitosti se asi i mrknu po jinym klipu..
darebak666 (1)|13.3.2008 20:31
Na mojho krasavca som najprv zakupil Krusell Orbit a nejak som snim vobec nebol spokojny, potom som teraz nedavno objednal:
http://www.caselogic.cz/sk/product_detail.php?EAN=0805112061020
Z mojho pohladu uplna spokojenost, prislo mi to sice take troska lacnejsie prevedenie, bo aspon na tom mojom boli v miestach zositia nejake zbytky lepidla, ale vecer prstekom pri telke troska skrabkania a po lepidle ani stopy :D
Ma to klip na opasok ktory je otocny celych 360' polohy su po 45' a vpoho v navolenej polohe puzdro drzi svoju polohu, ked sa da do horizontalnej polohy tak je to ok a tak isto aj do vertikalnej.. ja som uplne spokojny, a to som sa nahladal nejakeho puzdra co by mi sedelo :sarcastic:
Lutri_ce4you (143)|14.3.2008 08:55
Já mohu vřele doporučit toto pouzdro ZDE , je super a dokonce jsem ho pořídil celé černé. Pravá kůžička a sedí přesně :D Naprostá spokojenost!!!
Ondraha_ce4you (17)|29.7.2008 11:31
Nemá někdo zkušenosti s leteckým hliníkem od Branda? Nějakou menší recenzi, zda přístroj uvnitř drží a jestli je pouzdro praktické? Díkec.

Brando Asus P535
Xerxes Artifex (56)|29.7.2008 12:19
Mám ho a neměnil bych, jsem spokojen, jen jsem si vyloupl ten plastový kryt na displej abych mohl šátrat i když je pouzdro zavřené.
Lubos,Rimal (1)|30.7.2008 11:57
také ho mám a super