Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: Asus 639 - problémy s SD kartou po upgradu na WM6

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Ahoj,

měl jsem problémy se svým A639 - nic neobvyklého - přestala fungovat tlačítka a rozkalibrovával se display. Poslal jsem přístroj na reklamaci, kde vyměnili display a upgradovali na WM6 (to kvůli těm tlačítkům).

A jeden z důsledků je, že když zapnu PDA, tak to špatně načítá data z karty (nevidí některé adresáře nebo soubory). Když kartu vysunu a dám zpět, je vše OK. Jde o 4GB kartu (kterou jsem před upgradem zcela bez problémů 1/2 roku používal).

Víte někdo něco o tomto problému a co s ním jde dělat?

Dík. Tom

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

stejny problem :-((( 2GB karta

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Pánové, proč zakládáte a diskutujete v novém vláknu? Vždyť je to již TADY, o několik řádků níže. Stačí číst. :?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

"Stačí číst?" ....kdyby se ten nadpis vlákna jmenoval nějak, aby se z něj dalo poznat téma vlákna, tak s tím souhlasím. Ale z názvu "Potřebuji pomoct s Asus A639" to fakt poznat nejde... tak by se přeci dalo nazvat 90% zdejších témat. A pročítat zpátky historii až na jednotlivé příspěvky (třeba dva měsíce zpátky), jestli se to už náhodou neprobíralo.... no, nevím.

Tom

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Souhlasím s Tebou, že vlákno je špatně nazvané (dokonce od Mike80 velmi špatně nazvané). Bohužel, stává se to často a to nejen tady. Nicméně, tak staré vlákno to zase není. Založeno 5.8. :?
    Edit: jinak se již tady objevila odpověď - rada

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Prosim jake mate zkusenosti s kalibraci LCD v WM6? Ja stejne jak v WM5 ale radeji se chci poptat, dik

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Prosim jake mate zkusenosti s kalibraci LCD v WM6? Ja stejne jak v WM5 ale radeji se chci poptat, dik

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

to Faja
    ( :sarcastic: ( :sarcastic:
    Sorry, proč je to dvakrát a v tomto vlákně, pak tu vzniká "bordel. Tady se řeší problémy s SD kartou, máš daleko menší pravděpodobnost, že ti někdo odpoví.
    Tvůj dotaz patřil spíše SEM
    Jinak co jsem viděl na Asus 639 (sám mám WM5 a do WM6 se zatím nehrnu), tak způsob kalibrace a její stabilita je stejná jako u WM5. Stabilita záleží také od zařízení, někomu to zlobí.

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Promin, hodilo totam dvakrat samo, Priste se polepsim.

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Tak mi vymenili LCD, zatimje to Good, prvni dojem ale je ze ma kvalitnejsi podani barev, vyrazneji kvalitnejsi nez bylo predchozi.

Podobná témata

1. problémy s paměťovou kartou
    Od Jaffy v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 24-01-2007, 18:40
  2. Problémy s kartou
    Od Pavel357 v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 25-11-2006, 17:10
  3. MDAc a problémy s kartou
    Od bubo_ce4you v sekci + Soubory & Paměťová média
    Reakcí: 2