Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mrtvý Dell Axim x50v

persan (20)|7.8.2007 17:06
Ahoj, před pár dny mi umřel Dell Axim x50v, při práci s ním se zasekl, následoval soft reset, ale po něm PDA zhaslo a od tý doby se nerozběhl. Nereaguje na SR, HR, jinou baterku, prostě nic. Jediný co zvládá je signalizase nabíjení. Koupil jsem ho před rokem jako dovoz z ciziny, tzn. bez krabice, papírů, ale komplet balení... Servisní podpora Dellu mi řekla, že pokud předložím jakýkoliv doklad o tom, kde a kdy bylo PDA koupeno, dostanu nový přístroj, pokud ne, nemůžou mi pomoct. Předchozí majitel se mnou nekomunikuje, nereaguje na zprávy, nic, takže tahle varianta asi padá.
Dell samotný přístroje neopravuje, řeší reklamace výměnou za nový přístroj. Je možný nechat PDA opravit v nějaký neznačkový prodejně? Dell asi nebude prodávat náhradní díly, ne?
Jinak pokud někdo zažil něco podobnýho, budu rád za každý postřeh, takhle z něj mám jen těžítko na stůl...Kdyby tady byl aspoň beecher, ten by možná věděl:sarcastic:
Zatím díky, ahoj
pistansky (108)|9.8.2007 12:19
posli mi service tag cez PM pozrem co sa da robit...ale slo by to iba cez rakusko alebo nemecko