Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 19 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 276

Téma: První dojmy z E-Ten Glofiish X500+

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

Já ho zatím nemám, ale někteří tady už jo. Tak se prosím podělte s prvními dojmy z něj! :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Bleeee ....
    a) jak zabranim aby si stroj doinstaloval ty e-tenacky "vychytavky" - nechci je
    b) jak zviditelnim extended ?
    c) kde je nejake poradne forum o e-tenech "ala" xda-developers ? utilty,udelatory , cook ROM atd. ?????

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2005

a) podržíš kamerku po HR
    b) nelze

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Dikes,alespon neco :-) trochu jsem mel obavu z rychlosti vykreslovani v souvislosti s VGA , ale obavy se nepotvrzuji ... rychlost srovnatelna s QVGA zarizenim ... jen ta viditelnost na slunci je hodne bidna - respektive zadna :-) .. ale to proste je VGA "problem" ....

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Já nevidím na slunci nic ani na M700. Že by VGA & QVGA problém? Docela by mě zajímalo, jaký vliv na to má fólie...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Tady je to spis problem "nicmoc" podsviceni u M700 , srovnavam s Trinity a tam je rozdil "nebe a dudy" :-D .... ne ze by me pismena z trinity na slunci oslnovala ale proste je to tak ze trinity = vidim , x500+ = nevidim vubec nic ....

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Predpokladam, ze jas mas natvrdo na 100 %. Da se tam zapnout i ta automatika podsvetleni a pak je to pri vybitejsi baterii obvzlast bida. Jinak mas(me) asi smulu...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Mar 2007

Citace Původně odesláno od orso
    Já nevidím na slunci nic ani na M700. Že by VGA & QVGA problém? Docela by mě zajímalo, jaký vliv na to má fólie...
    bohužel skoro vůbec žádný

Nováček
    Registrace
    May 2006

Nene, jen piš dál, tohle jsou ty správné zkušenosti. Nevím, jaké jsou ty správné podle Jardy Lukase, ale (první) zkušenosti nejsou o tom číst stále dokola, jak to ma úžasně jemný displej, jak krasne funguje GPS atd, to si přečtu všude. Spíš jaké jsou tam úskalí, zásadní nedodělky proč to nekupovat atd. atd., to už nikde v recenzích moc nepíšou

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2007

no, co se týče viditelnosti na sluníčku, tak se docela spoléhám na folii Boxwave. Vím, že problém neodstráni, ale minimálně z části by měla eliminovat!

Taky by mě zajímala rychlost, podle testů by měla být v grafické části až desetinová i když je pravda, že to testovali v predprodejné verzi.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od geoRG77
    a) podržíš kamerku po HR
    b) nelze
    jeste mam dotazek - JAK se dela hardreset :-) myslim cudlikove a pak KDY se drzi ten fotak - gombik ??

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

PRO M600+ / G500+ / X500 / M700 / X500+ HR= SR + POWER pak současně uvolnit a stisknout END CALL a držet cca 10 sec. pak následuje nabídka na výmaz dat a registrů. To je nutné potvrdit přidržení tlačítka na cca 2 sec.

Po HR stačí držet tlačítko kamery, když customizace odpočítává... některé aplikace/patche jsou ale důležité a lze je doinstalovat přes Obnovení aplikací.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Dikes,konecne jsem spokojeny,jeste zjistim bez ceho se opravdu stroj "neobejde" a jdu ho prohnat zatezovym testem :-D

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2006

je to prakticky stejné jako u X500

Strana 1 z 19 12311 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 04-02-2011, 15:33
  2. HTC Wings (s730) - prvni dojmy
    Od Saman_ce4you v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 24-12-2007, 20:34