Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 82 z 83 PrvníPrvní ... 327280818283 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1,216 až 1,230 z 1240

Téma: ASUS P750 - obecná diskuze o zkušnostech, tipech atp.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

A je konecne doma z reklamace,trvalo to necely tyden na to ze byl prodlouzeny vikend,uvidime jak dlouho plasty ted vydrzi.

TAK A SEM TOTALNE NASRANY,TY KUWY MI VYMENILI DESKU A PRISEL SEM O 128MB RAM TAKZE SEM VYHODIL 3000,- DO HAJZLU,KRUCINAL S AUSUSEM DEFINITIVNE KONCIM,DO ....
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Jeden z důvodů, proč jsem nešel do 128, cos čekal?Když se po*ere něco uvnitř, tak vymění desku...

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Jeden z duvodu proc si nesel do 128MB ? Ze kdyz se ti naaahodou neco uvnitr pos*r* tak ze o ne prijdes? pak nejsi Thompson tuner z SE-Tuning, ktereho znam...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Promiň, ale když se stane něco jako tentokrát, tak příjdu o 1600kč a to radši budu žít s 64mb ram, možná pokud se telefon v dalším půl roce zase nepo*ere, tak do toho půjdu...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Uprimnou soustrast nad chciplou zakladni deskou, nicmene nevidim duvod v zamorovani diskuze plactivymi vylevy o ztrate pametovych cipu. Tohle riziko jsme podstoupili vsichni stejne, nema to nic spolecneho s Asusem = co asi tak meli spravovat, kdyz ti PDA neslo ani zapnout? Jasne, ze vymeni zakladku. Proste smula, ber to jako fakt, muze to potkat kazdeho z "upgradnutych". Byt tebou, tak jsem rad, ze ti PDA nevratili zpatky se soracem, ze ses v nem vrtal a ztracis zaruku :-/

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Já jsem strašně rád, dokonce jsem dostal, nové kryty, klávesnici, základku.Paráda...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Ja nebrecim,jen sem nas.. protoze sem jim tam psal pouze kryty a oni aktivne vymenili celou desku,nevim proc,ale zase na druhou stranu je komplet novy.
    Na to co ja potrebuju tak mi bohuzel 64mb ram nestaci,proto sem rozsiroval.Ted je to uz ale jedno,davam ho pryc pokud ho nekdo koupi a budu se poohlizet po necem se 128kou ramkou.

edit:
    Tak sem se uz z asusem rozloucil,poridil sem diamonda 2,parada,skoda jen ze asus nedaval tech 128mb ram v zakladu.
    Jeste bych chtel podekovat Pitkovi za vse co pro me udelal a jak se o asusy a jejich rom stara.

Starousedlík SMob Avatar uživatele pitka
    Registrace
    Oct 2007

Opravit to půjde, ale sežeń si nový přepínač. Klidně ti to opravím.

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

zdravim
    mam dotaz jde nejak nastavit abych zvedl hovor treba jen zelenym tlacitkem ? vetsinou se mi stane ze jak asuse vytahuju z fusaku tak na neco zmacknu ikdyz je zamcenej a hovor se zvedne
    nejaek napady pripadne utilitka
    dky

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od kubisz
    ...figl s EnableDifferGprsIcon u asusu v registrech ale neni...po pridani se vask nic nezmenilo...
    Může mi někdo napsat, kam toto v registrech zapsat? Hledal jsem googlem, ale kam to zapsat jsem nanašel. Předem díky

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Možná budu vypadat jako lama, ale co už :-)
    Taky mám stejný problém s příjmem souborů přes BT. Ale nenašla jsem ani Smart File Acceptor, ani nemám vestavěný BT helper. Věděli byste někdo, co s tím, jak to řešit jinak? Dík moc.

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

mam problem ze mi p750 nchce cist nake micro sd karty vite nekdo proc

Nováček
    Registrace
    May 2006

Tak jsem vyměnil Asus P750 za jiný stroj - http://shadowork.net/index.php?2408
    Na P750 mám samé dobré vzpomínky a hodně dobře mi posloužil, ale HD2 je jiná liga!

Tím mi zůstal můj Asus P750 na prodej, aktivovaný VGA displej, paměť RAM rozšířena na 128MB, výdrž baterky je ještě solidní, přidám fungl novou přesnou fólii na displej. Jediný problém který je, že je ošoupaný a lehounce popraskaný stříbrný rámeček kolem Nejedná se o nic hrozného, ale už to nevypadá jako nové. Nemám tušení za kolik se nyní podobné stroje pohybují, kdyby mi někdo dal 3000Kč tak se asi domluvíme...

Na to tu máme BAZAR

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Zdravím vás, potřebuji poradit.

Mám Asus P750 6.1
    OS CE 5.219581
    64MB

A chtěl bych tam novější RAMku. S 6.5 ? Nevím.
    Co mi doporučíte, odkud bych to mohl stáhnout a jak to dostat do P750 ?

Prosím ...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Stahnes ji tady
    http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=32811
    a chtelo by to vetsi RAMku, ale da se i s 64MB. Taky jsem to tak chvili provozoval.
    A postup je tady:
    http://shadowork.net/index.php?sekce=clanek&clanek_id=1900

Strana 82 z 83 PrvníPrvní ... 327280818283 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Garmin-Asus nüvifone M10 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Od pitka v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 1823
    Poslední příspěvek: 04-10-2013, 10:05
  2. Asus E600 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-03-2011, 22:28
  3. Reakcí: 56
    Poslední příspěvek: 20-06-2010, 16:55
  4. ASUS Garmin M20 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 12-12-2009, 12:10
  5. Reakcí: 41
    Poslední příspěvek: 07-12-2009, 22:08