Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 81 z 83 PrvníPrvní ... 31717980818283 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1,201 až 1,215 z 1240

Téma: ASUS P750 - obecná diskuze o zkušnostech, tipech atp.

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Taky ho mám z mironetu a radši jsem jim okopírovanej dodací list přibalil do krabice. Nic tim nezkazíš. Až ti to přijde z opravy tak dej vědět jak to dopadlo. Držim palce
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Dneska mělo přijet DPD, myslíte, že přijeli?Ne, pomalu jak česká pošta...proto používám radši PPL.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

na DPD trochu pozor, celkem casto tam posilam NB a obcas se stane, ze sice formular vyplnite, ale nikdo neprijede, tak se clovek divi, vola tam a zjisti, ze sice formular vypnil a odeslal, ale u nich se nic neobjevilo...takze pokud nekdo nedojede v den, kdy jste domluveni (cas, do kdy je potreba zadost odeslat, aby prijeli druhy den, je u formulare napsana), tak zavolat, overit, jestli nenastala nejaka neocekavana udalost (havarka vozu a tak) a jestli je Vase zadost zaznamenana v systemu...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

Tak jen pro informaci pro často reklamující prasklé plasty. Mě se to stalo již potřetí, tak jsem po roce stráveném s Asusem (krom těch plastů jsem si nestěžoval), na třetí reklamaci poslal žádost o vrácení peněz. A vše proběhlo bez problémů, zařízení jsem poslal jako vždy bez příslušenství, zbytek jsem si mohl ponechat , do dvou týdnů jsem si mohl do obchodu kde jsem zařízení zakoupil jít vyzvednout peníze. Takže jsem vlastně měl Asuse rok v pronájmu zadarmo (vlastně jsem zadarmo získal nabíječku, sluchátka....).
    Možná se to někomu nebude líbit, ale mezitím jsem dal sbohem zařízením s WM a pořídil jsem iPhone a už bych neměnil (co se týče dotykového ovládání, materiálů, funkčnosti, jednoduchost instalací, legálně získané programy za babku..., není třeba zařízení dolaďovat různými instalacemi a firmwary....). Takže díky všem tady na foru, které je super! Třeba jednou někdo vyrobí dokonalé zařízení s WM a já se k nim zase vrátím

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

P750 pořád doma...DPD něpřijede a nepřijede.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

staci jim volat a volat :-) ba ne, vazne, znovu vyplnit formular a pak zavolat pro overeni...pro dalsi reseni kdyztak asi spis zalozit novy topic, at tu neni chaos...

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Tak u mě to teda proběhlo bez jakýchkoliv problému a prodlev. Během 4 dnů jsem měl telefon zpátky.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Volal jsem snad 5x...formulář jsem vyplňoval taky 5x...řidič se jednou tvářil, že i dojede..popsal jsem mu cestu, řekl, že dojede kolem 9-10 hod., čekal jsem do pěti a nedojel...už mě to celkem irituje.

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Ahoj,chcel by som vás poprosiť o pár informácií.

Ste s výkonom wifi spokojný,ja neviem chytiť ani prd,kde iné zariadenia ukazujú plný,mne sotva dve čiarky a aj tak sa nevie pripojiť a nevidím žiadny rozdiel medzi výkonom 50% a 100%.V čom môže byť problém.mám tam ešte niečo nastaviť?

Čistý windows má "po spusteni" 10 programov,ktoré s nich môžem odstrániť,aby som uvolnil operačnú pamäť?

Údajne je program,ktorý dokáže presúvať pamäť PDA do operačnej pamäte a tým zväčšiť operačnú pamäť,je to pravda?

Dík

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Konečně P750 odvezli, sice z jiné adresy a o den pozdějí, ale přece.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Zdarecv lidi,sice to sem nepatri,ale po reklamaci prasklych plastu az prijde domu tak ho budu prodavat,mam tam od sira Pitky 128mb ram tak se muzete ozvat pokud by nekdo mel zajem.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

za co menis?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Jeste nevim,nejsem zatim pevne rozhodnuty,asi ale HTC Touch HD nebo mozna ten novy HTC Touch Pro 2.
    Ale zatim je jeste vse ve hvezdach,zalezi za kolik a jestli bych ho vubec prodal,no uvidime.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Asi taky P750 prodám, jak mi dojde v reklamace, ale strašně spadly na ceně, bych ho prodal tak za 5000:?:

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Tak dneska mi došel mail, že ho posíllají zpátky, super!Nejhorší bylo to DPD :?

Strana 81 z 83 PrvníPrvní ... 31717980818283 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Garmin-Asus nüvifone M10 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Od pitka v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 1823
    Poslední příspěvek: 04-10-2013, 10:05
  2. Asus E600 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-03-2011, 22:28
  3. Reakcí: 56
    Poslední příspěvek: 20-06-2010, 16:55
  4. ASUS Garmin M20 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 12-12-2009, 12:10
  5. Reakcí: 41
    Poslední příspěvek: 07-12-2009, 22:08