Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 80 z 83 PrvníPrvní ... 30707879808182 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1,186 až 1,200 z 1240

Téma: ASUS P750 - obecná diskuze o zkušnostech, tipech atp.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

pravdepodobne jste pri oddelavani krytu neco ulomil, ci se k soupatku dostala nejaka necistota...zkuste ji pri vysunutem stylusu "vytrepat"...samotne soupatko je jen kus plastu, ktery je v kontaktu s prepinatkem na desce, takze pouze odkrytovanim te antenni casti byste ho nemel jakkoli poskodit...
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Právě...nahoře na to krytu mám buď 2,nebo 3 ulomené ty zacvakávají packy,ale ty na to podle mě nemají žádný vliv a díru,kam se stylus dává jsem zkoušel vysát.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

problem ale muze byt v tom, ze ta dira, do ktere se dava stylus, je dira jen na oko (na vstupu a konci), ale ten prubeh je ruzne deravej i po stranach, kde ty pacicky mohly (a pravdepodobne se tak stalo) zapadnout...zkuste dat prepinac do nejake krajni polohy, nejlepe pri vypnutem zarizeni a vyklepavat...jednou kosticka vypadne :-) dalsim reseni je samozrejme komletni rozborka (neni to nic tezkeho, staci jeden torx a davat pozor na plomby, pokud jsou)...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Super,díky moc už to jde jako normálně.

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Zdravim, mam taky problem s mojim P750. Pri telefonovani mi nefunguje mikrofon ani reporduktor, resp. ked zdvihnem hovor, v reproduktore je uplne ticho a na druhej strane to same. Hlasity odposluch taktiez nejde. Jediny zvuk ktory mi Asus vydava je zvonenie pri prichadzajucom hovore. Ale pokial si chcem prehrat zvonenie prichadzajuceho hovoru v nastaveniach, taktiez nic nehra. Prichadzajuca SMS to iste.

Ked zapojim sluchatka cez jack, tak sa automaticky spusti Voice Commander co doteraz nikdy nerobilo, to same pri odpojeni. Zaujimava vec ale, ked som na pripojenych sluchatkach vsetko v nich pocujem aj ked telefonujem aj ked si v nastaveniach vyberam zvonenia.

Najprv som myslel ze som len niekde nieco omylom zaskrtol ale na nic som neprisiel. Dokonca som s velkou neochotou dal "vychozi nastaveni" v domneni ze sa vsetko vrati na vyrobne nastavenie ale nic take sa nestalo a problem pretrvava.

Vedel by mi niekto poradit, kde moze byt problem alebo to zostane len na servis a zaroven poriesia prasknutu krytku ;-0)

Diky za odpoved.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

zaseknuty kontakt v konektoru na sluchatka, telefon si porad mysli, ze sou pripojena...zkusit nekolikrate vytahnout a zase zasunout sluchatka, popripade se podivat do toho konektoru (ale moc ke koukani toho tam neni)...spise ten servis, pokud nepomuze prostouchnuti/profouknuti

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

Diky, pomohlo. Potrebovalo na muj vkus trosku vic pritlacit.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Jde vůbec nějak na P750 hrát hru Womrs World Party?Celkem mi tato gameska chybí .

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Budu reklamovat P750(Nejde zapnout)Co mám dat do krabice?A doufám,že nebude vadit,že tam mám neofic.rom,telefon nejde zapnout,takže ji ani nemám jak přehrát.

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Do krabice dej určitě záručák a telefon. Doporučuju bez paměťovky a bez stylusu !!!. A taky nic nezkazíš kusem papíru s popisem závady a kontaktem na tebe. Co se týká neoficiální ROMky tak to záleží na posouzení technika. Jde o to jestli vůbec zjistí že jí nemáš originální. Možná budou hned přehrávat software aniž by to nějak zkoumali.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Podle mě je to na výměnu nečeho,jak znám jejich řešení,tak to bude celá deska,záručák nemám,mám jen fakturu z mironetu-snad bude stačit.A doufám,že jim nebude vadit 3 prasklé a odlouplé packy na krtu foťáku,všechny pečeti mám neporušené.

Starousedlík SMob Avatar uživatele pitka
    Registrace
    Oct 2007

Záručák nepotřebuješ, jen platné sériové číslo.

Level5_ce4you
    Guest

Mohl by mi někdo prosím udělat jasno v tom jak to teda je s tou RAMkou? Někde píší že je potřeba vyměnit paměti pokaždé a někde že občas se najdou zařízení kde už větší RAMka je a stačí nahrát novou ROMku. Já věřím spíš té první možnosti ale vzhledem k displayi bych se nedivil ani té druhé... Můžete mi někdo prosím prozradit jak je to doopravdy?

Jestli to už v tomto tématu je tak se omlouvám prošel jsem asi polovinu stránek a nic jsem nenašel. ops:

Starousedlík SMob Avatar uživatele pitka
    Registrace
    Oct 2007

Hlavně něvěřit povídačkám,
    je samozřejmě nutné vyměnit čipy a nahrát ROM, která umí adresovat 128MB.

Level5_ce4you
    Guest

jj já si to myslel. dík za odpověď

Strana 80 z 83 PrvníPrvní ... 30707879808182 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Garmin-Asus nüvifone M10 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Od pitka v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 1823
    Poslední příspěvek: 04-10-2013, 10:05
  2. Asus E600 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-03-2011, 22:28
  3. Reakcí: 56
    Poslední příspěvek: 20-06-2010, 16:55
  4. ASUS Garmin M20 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 12-12-2009, 12:10
  5. Reakcí: 41
    Poslední příspěvek: 07-12-2009, 22:08