Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 73 z 83 PrvníPrvní ... 23637172737475 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1,081 až 1,095 z 1240

Téma: ASUS P750 - obecná diskuze o zkušnostech, tipech atp.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Melo by to jit ve slozce "po spusteni" tam bys to mel smazat a melo by to byt ok.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Tak jsem to tam smazal, ale efekt žádnej. Ani mi nejde nijak odinstalovat, že bych ho třeba znovu nainsaloval. Pořád mi straší v liště a nic s tim nejde dělat ....stále stejná hláška. Nějaký jiný nápad pls ?

Obyvatel SMob Avatar uživatele Lobo_ce4you
    Registrace
    Jan 2006

A kterou lištu myslíš? Soft klávesy? Jestli ho máš pod levou nebo pravou soft klávesou, tak použij nějaký program pro přemapování těchto tlačítek. Já např. používám KeySwop. Najdeš ho zde:

http://www.freewarepocketpc.net/ppc-download-keyswop-v0-2-1.html
    Těch programů je víc, stačí pohledat i zde na foru.

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

jj myslím Softkey lištu. zatím jsem to zkoušel změnit pomocí SKtools v registrech na jinej prográmek a to se povedlo. Škoda ale že nejde te AsusLauncher, docela jsem ho používal. Kdyby se ho někomu podařilo rozchodit na WM6.1 tak dejte vědět.Jinak díky všem za rady.:yes:

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

hojky všichni, mám dotaz minulý pátek mi došel asus p750, četl jsem něco o sorgově romce 0,22 má smysl ju dávat do mého asusa??datum rom mám 2008/1/15, verze rom 4.8.10 csy_cs00 a verze rádia V4.6.8.-PP díky

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2003

Udelal jsem pokus - poslal jsem PDA na reklamaci se Sorgovou ROMkou - uvidime, co se bude dit :-D

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Když jsem já posílal telefon do serviu, měl jsem tam taky sorgovu romku. Oprava proběhla normálně, ale telefon vrátili s originální Asus romkou.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

Už někdo udělal zkušenost s 3. reklamací? (např. plasty) Vrátí servis peníze? (je mi jasný, že jestli byl někdo úspěšnej, tak už nebude navštěvovat zdejší diskuzi Asus...)

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Peníze vrátit musí ! Po 3. reklamaci na stejnou chybu.

Doufám,ale že mě se to nestane. Jsem s P750 spokojenej a plasty zatim taky držej.

Nováček
    Registrace
    May 2006

jj přesně tak, je to v obchodním zákoníku - pokud se reklamuje třikrát stejná věc nebo čtyřikrát různá věc, lze si nechat vrátit peníze.
    jinak po upgrade na 128MB RAM, aktivaci VGA a instalaci české xT9 pochybuji že někdo tento telefon vrátí, je prostě best!

jinak postřeh k výdrži baterie - mám aktivovaný VGA režim a 128MB RAM a po praktické stránce se viditelně snížila výdrž baterie. dříve jsem nabil telefon během dne, využíval ho a druhý den jsem ve stejnou dobu opět dobíjel (připojoval k pc v práci) a byl vybitý tak z 20-25%. je to takový denní koloběh. při stejném vytížení za stejnou dobu nyní s VGA a 128 RAM je telefon vybitý na cca. 30-40%. nejmenší rozdíl je pokud se nepoužívá, např. přes noc když je jen zamčený ubyde tak do 5% nebo spíš méně.

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Těch 128MB RAM je asi dost znát, ale já pořád váhám. Když vezmu v potaz že tím přijdu o záruku a pak se mi s nim něco stane jsem namydlenej. Co vy na to ?

Nováček
    Registrace
    May 2006

když mi odejde kryt nebo displej, tak si větší ram ani nevšimnou - to jsem přesvědčen - jedině kdyby nahrávali vlastní rom... a myslím že jim říct ať jí nemění by nebyl problém.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

no jo, ale co když řeknou, že se v tom někdo hrabal a že plasty odešly kvůli tomu... tak je se zárukou smůla...

Nováček
    Registrace
    Sep 2008

Přesně tak. Měl jsem ted možnost týden pracovat jako servisní technik mobilů v autorizovanym servise a přesně takhle to tam probíhalo. Záleží na technikovi jak to posoudí, jeden sebere záruku za trochu odřenej kryt a druhej to přejde.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2008

Zdravim, mam taky problem s GPS, neviem ci to robil len mne ale napr nekedy mi strasne blbne igo8 napr najde polohu ale neukaze trasu proste cele to blbne , prepocitava aj ked nema co atd? ma s tym niekdo podobny problem, neni to v gps module nahodou?

Strana 73 z 83 PrvníPrvní ... 23637172737475 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Garmin-Asus nüvifone M10 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Od pitka v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 1823
    Poslední příspěvek: 04-10-2013, 10:05
  2. Asus E600 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-03-2011, 22:28
  3. Reakcí: 56
    Poslední příspěvek: 20-06-2010, 16:55
  4. ASUS Garmin M20 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 12-12-2009, 12:10
  5. Reakcí: 41
    Poslední příspěvek: 07-12-2009, 22:08