Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 71 z 83 PrvníPrvní ... 2161697071727381 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1,051 až 1,065 z 1240

Téma: ASUS P750 - obecná diskuze o zkušnostech, tipech atp.

Nováček
    Registrace
    Aug 2008

2 Iehov: I tak diky
    jj, zkoušela jsem to přes Visty, nenapadlo mě že je problém v nich, příště to budu dělat přes XP a nebo už rovnou přes SD kartu
    Hmm, tak to dám přednost asi té české ofic ROMce, paměť se hodí a čj taky
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od Iehova
    Len tak na okraj, Asus vydal 2.9. všeobecný update pre Asus P750
    a je tam aj ASUS PDA Phone P750 V6.7.0 CSY_CS00. Takže tu máš
    najnovšiu oficiálnu verziu v češtine.
    kde sa da stiahnut ?

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

co takhle zkusit www.asus.cz ?

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2008

jasne uz to mam diky, ale mam este jednu otazku, ako sa updatuje ten GPSfirmware update, otvoril som ten exe alebo aky to je subor a ako keby daco robilo a hned to vyplo ?

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

Kryt je opět prasklý. Tentokrát v pravém dolním rohu. Po pouhých 2 týdnech, co se mi Asus vrátil ze servisu s novým předním a střením krytem

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Akože P750 považujem za dobrý stroj ale mám k nemu dve výhrady - 64MB RAM a kvalita materiálu. Pri takejto mašine tam už mohli dať 128MB, zase až taký brutálny cenový rozdiel by to už neurobilo. A čo sa týka materiálu, jen by mne zajímalo, kde udelali soudruzi z Asusu chybu. Jednu prasklinu už na ňom mám aj ja. Lenže síce mi už asi dva krát zhruba pred 3 mesiacmi padol v tom koženom obale na zem, vtedy sa mu však nestalo nič, dôkladne som ho skontroloval. Ale asi pred dvomi týždňami som našiel prasklinku aj ja, a to garantujem, že som sa oň staral po tých rôznych oznamoch tu na fóre o prasknutých krytoch ako v bavlnke.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2008

Ahoj, prosímvás, jak updatovat tu novou českou romku, když nemám potřebnou kartu? přes klasický usbloader mi to vždycky tak v 2/3nách hodí chybu při čtení toho asusp750.cap .((( tak sem skusil usbloader s PegasusP.cap, todle proběhlo ok a teď už ani usbloader s asusp750.cap nenajede protože to pořád vypisuje ty chyby s procesama a tel když stlačím restart tak mi najede jen do "Asus P750 CAPFile Update" a nejde s tím nic dělat! dělám to na win xp! děkuji za rady

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Tak pokiaľ viem ja, updatovať oficiálnu ROM sa dá len cez SD kartu menšiu alebo rovnú 2 GB. Mám viacero väčších kariet (4GB a viac) ale zohnal som si aj jednu 256MB a tú používam len na update. Ak vie niekto iný spôsob, nech dá vedieť...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

nemáte někdo ke stažení gps catcher? nechce se mi spouštět, asi koliduje se nějakou aplikací, skusil bych to přeinstalovat

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2008

tak sem si sehnal kartu, ale nastal problém a to že mi to při decodování vypíše "Boot: Checksum error! Update fail!" na netu sem toho moc nenašel co by mě pomohlo todle vyřeši

EDIT: Vyřešeno, formátem karty! vše funguje!

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2008

mam ho ten gps catcher, ked chces. icq_ 348932462

Citace Původně odesláno od Kosto
    Citace Původně odesláno od Kosto
    jasne uz to mam diky, ale mam este jednu otazku, ako sa updatuje ten GPSfirmware update, otvoril som ten exe alebo aky to je subor a ako keby daco robilo a hned to vyplo ?
    Skusali ste niekto updanut ten gps firmware, neviem ako nato, otvorim tu aplikaciu s nazvom GPSFupdate.exe otvorim, aplikacia otvori a hore vypise please wait, a za 3 sekundy aplikacia vypne. neviete co s tym ako to treba spojazdnit ? diky
    SKUSAL TO NIEKTO UZ, POTREBUJEM MOOOC

EDIT moderátorem - Sloučeno

Nováček
    Registrace
    Nov 2005

Kosto, většinou stačí číst, opravdu. :
    Tenhle soubor tam je taky - P750 V6.7.0 CSY.01_V3.1.5 CS00 firmware upgrade instruction.pdf
    zkopirovat na kartu, zasunout do telefonu a jede to samo...

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2008

myslis ze som stupid...samozrejme ze to ide ale ono to nainstaluje len romku cez ten autorun, radio a gps sa zvlast instaluje... robil to uz niekto to gps?

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

Tak přátelé už je to tu zase, je to ani né měsíc, co mi přišel můj milovaný Asus P750 z opravy, popraskané plasty. No a podívejte co jsem dnes odhalil. Opravdu si nejsem vědom že bych s ním někde hodil, také že na něm není jediný škrábanec. Sakra sakra sakra... :[

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

už jsem to v opravě taky měl, mám to taky ruplý zas, zatím jen černé plasty, čekám co se z toho ještě vyvrbí, nebaví mě posílat to do Ostravy každý měsíc... Přístroj za 13 tisíc by to dělat neměl. Nevěřím, že dávaj nový plasty, zkušenosti uživatelů ukazují, že to praská dál a dál. Asi s tím jako uživatelé nic nezmůžeme, pochybuju, že po třech výměnách vrátí peníze... Přístroj je to dobrý, až na ty plasty (a tu paměť, ale s tím se dá žít)

Strana 71 z 83 PrvníPrvní ... 2161697071727381 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Garmin-Asus nüvifone M10 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Od pitka v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 1823
    Poslední příspěvek: 04-10-2013, 10:05
  2. Asus E600 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-03-2011, 22:28
  3. Reakcí: 56
    Poslední příspěvek: 20-06-2010, 16:55
  4. ASUS Garmin M20 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 12-12-2009, 12:10
  5. Reakcí: 41
    Poslední příspěvek: 07-12-2009, 22:08