Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 53 z 83 PrvníPrvní ... 343515253545563 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 781 až 795 z 1240

Téma: ASUS P750 - obecná diskuze o zkušnostech, tipech atp.

Obyvatel SMob Avatar uživatele Lobo_ce4you
    Registrace
    Jan 2006

Značku Transcend používám už docela dlouho, mám aspoň 3 karty a všechny bez problémů. Navíc je tam záruka 100 měsíců. Bohužel se vyskytl jeden vadný kousek, to se stává. PocketMechanic můžu zkusit, ale pochybuju že kartu uvidí, když ji nevidí pda. Už jsem tak zkoušel SKTools a nic. Ale díky za tip.

Bude lepší se jí zbavit, protože i když ji foťák viděl a naformátoval, tak znovu přestala fungovat.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2008

Borci, potřeboval bych radu...
    Mám oziho explorera a dělá mi problémy v telefonu - nebo lépe řečeno gps....
    Po vypnutí oziho (v2.19) se telefon hrozně zabrzdí...musím telefon restartovat a pak je to ok...jednu dobu mi to nedělalo, ale stáhl jsem si MMSirf pro vypnutí statické navigace, tam jsem nastavil COM5 a rate 56tis a nějaké drobné ...vypnout jde jen a pouze při tomto nastavení - jinak se tel. kousne.
    Takže jsem ozimu vnutil to samé nastavení a po vypnutí ten samý problém...když dám COM2 56tis nebo 4800 rate, tak to dělá stejně...zajímavé je, že na tomtomovi to nedělá...
    Nemáte někdo nějakou radu? (Mám sorgovu ROM 0.19 s VGA). Díky moc za odpovědi...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

tohle zacne delat PDA, kdyz mate v nejake aplikaci zvoleny COM2 a v nektere COM5...je potrebas ve VSECH aplikacich zvolit COM5 a 57,6 kb/s, pak to blbnout nebude...

Nováček
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od kubisz
    tohle zacne delat PDA, kdyz mate v nejake aplikaci zvoleny COM2 a v nektere COM5...je potrebas ve VSECH aplikacich zvolit COM5 a 57,6 kb/s, pak to blbnout nebude...
    Jsi génius, děkuju mockrát...

Nováček
    Registrace
    May 2008

Prosim jda jse najit rom s wm 6.1 cz na p750.

Nováček
    Registrace
    May 2006

chápu že je tu v diskusi chaos ale stačilo prolistovat alespoň pár stránek zpět a bylo by jasno. jinak se koukni sem - http://shadowork.net/index.php?sekce=seznam&kat_id=36 - tady najdeš odrazový můstek ke všemu co potřebuješ.

Nováček
    Registrace
    May 2008

DIK za odpoved. Jakou rom doporucis 0.19 nebo 0.22 ? Ta 0.22 čestinu nema? A co oficial rom nebude nova?

Nováček
    Registrace
    May 2006

osobně bych si dneska nainstaloval oficiální rom - mám jí také na webu, ale jelikož se chystám na upgrade ram a tam je nezbytné mít sorgovu, tak pak tu nejnovější - to je jasné - nebo alespoň nevím že by 0.22 měla nějaký vážný problém co předchozí nemají.

Nováček
    Registrace
    May 2008

ma ta 0.22 cestinu a kde jse v menu da zmenit jazyk. V sobotu jsem ji tam dal a cestina mi nesla,v nedeli jsem tam mel zase orig rom.Jo a nahrat nova rom jse da rovnou z karty v mobilu, nemusi se do prikazoveho řad. rom jsem nahral na kartu a reset jak popisujes na sve strance ale joistik dolu ne nahoru.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Já rovněž používám originální Asus ROM a jsem spokojený. Navíc, když jsem si vypnul ve správci programů různé nepotřebné programy, které nechci, aby se mi při startu načítaly, tak mám po startu volných 26Mb s tím už se dá velmi dobře pracovat.
    Jinak mám informaci, že připravovaná Asus ROM s WM 6.1 bude umět pracovat se 128Mb ram a bude umět přepínat mezi QVGA a VGA.
    Tohle jestli výjde, tak už Sorgova ROM nebude potřeba. Asus zřejmě o těchto možnostech ví, a tak chce alespoň aby uživatelé používali jejich ROM.
    Tak uvidíme, co všechno na tom bude pravdy :yes:

Nováček
    Registrace
    May 2006

s tím flashováním z pam. karty jsem měl problém, bylo tam myslím omezení na velikost karty do 2MB a také na její rychlost - "bohužel" mám jen velkou a hodně rychlou, takže mi to nějak blblo, tak jsem zvolil univerzání osvědčené řešení se kterým problém není a mám alespoň vše pěkně pod kontrolou.

Nováček
    Registrace
    May 2008

Prosim jak u wm 6.1 zmenim jazyk ang. na cestinu. Kde v menu jse to meni ?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2008

ahoj, tak právě při pokusu o update romky mě pořád hláší problém s usb drivery.

mám visty a pokouším se to přes vmware a xp rozjet ale bezúspěšně! prosím nevíte co s tím?

Nováček
    Registrace
    May 2008

Zkus si novou rom nahrat na kartu zasun do P750 udelej troj hmat ale joistick dolu apripoj nabijecku, delal mjsem to s 1gb kartou protoze s vistou jsem mel to same

Nováček
    Registrace
    May 2008

Zkus si novou rom nahrat na kartu zasun do P750 udelej troj hmat ale joistick dolu apripoj nabijecku, delal mjsem to s 1gb kartou protoze s vistou jsem mel to same

Strana 53 z 83 PrvníPrvní ... 343515253545563 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Garmin-Asus nüvifone M10 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Od pitka v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 1823
    Poslední příspěvek: 04-10-2013, 11:05
  2. Asus E600 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-03-2011, 23:28
  3. Reakcí: 56
    Poslední příspěvek: 20-06-2010, 17:55
  4. ASUS Garmin M20 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 12-12-2009, 13:10
  5. Reakcí: 41
    Poslední příspěvek: 07-12-2009, 23:08