Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 52 z 83 PrvníPrvní ... 242505152535462 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 766 až 780 z 1240

Téma: ASUS P750 - obecná diskuze o zkušnostech, tipech atp.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2005

A jak, zjistil jsi nějaké rozdíly? Třeba odstraněný ten nešťastný memory leak, nebo víc volné RAMky? )
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob Avatar uživatele Lobo_ce4you
    Registrace
    Jan 2006

Ramky jsem měl ve vga modu volných 24 mb po spuštění. Ten memory leak myslíš přesně co? Jediný viditelný rozdíl je v nové javě, u které jsem ovšem nenašel možnost instalovat z karty. Jde to jen přes net. Naštěstí mám na kartě Jeodek javu.

Zásadní rozdíl je podle mě to, že Sorg zrušil (odpojil, deaktivoval) těch 16 MB page pool u verze se 128MB ram. Teď je tam po flashnutí volných 117 MB, předtím bylo 101 MB. Pda by mělo být díky tomu svižnější. V tomto se neorientuju, takže tomu nerozumím.

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

tak jen pro zajimavost pred par dny sem tu psal jestli nekdo nevi kde by se dal koupit display na p750
    nikdo nic nehlasil ani sem nejak nepocital kdyz je to tak novy tak sem to poslal do asuse a verdikt je tento opraveno samozrejme jako mimozarucni oprava a cena dohromady se vsim 2213 s dph a jednotlive polozky prace 218 display 505 a ten zbytek do 2213 je doprava a manipulacni polatky

Nováček
    Registrace
    May 2006

sem zrovna včera nebo převčírem zahlédl jeden displej k P750 na aukru...

Starousedlík SMob Avatar uživatele pitka
    Registrace
    Oct 2007

Není to tak špatná cena, nesmíš zapomenout že je to VGA/QVGA dual touch display a ty jsou dražší.
    V příloze najdeš komletní výrobní specifikaci :
    Výrobce : Typploly / TD026TTEA1

Je zajímavý, že stejný display je i na některých P526 !
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    Mar 2008

necekal sem ani jinou cenu cena je vpohode spis sem cekal vic
    zaujalo me ze ten display je tak celkem levnej ale spis me zarazilo to dopravny a manipulacni poplatek atd proste ten zbytek do te celkove castky
    proto sem se predtim ptal jestli nekdo nevi kde by se to dalo prikoupit bo bych si ho vymenil sam
    uz od zacatku sem mel hruzu ze ho rozstrelim nastesti mi poslaly i ten puvodni display kterej je porad pouzitelnej bo ten flek neni tak velkej a postupne se zacal mizet i kdyz je videt ze je praskly sklo
    tak porad plati dotaz na koupi displaye nekde (pro jistotu )

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

no ta cena je super, pred nejakou dobou jsem resil prasklej displej u MDA Vario a vyslo to asi na 4 nebo 5 tisic....

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

chcel by som si kupit asus p750 a keby ste mi mohli niekto helpnut http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=30144

Registrace
    Jan 2006

Používáte někdo 8GB kartu? Koupil jsem si Transcend Micro SDHC 4 class a Asus ji nějak nebere. Úplně se celý zpomalý a nedá se na něm nic dělat. Se 4 GB, taky Transcend, funguje bez problémů.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Já používám SanDisk Ultra 8Gb a vše běží bez problémů.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

pro _martix_ ja nechcu prudit, ale tohle tu uz opravdu bylo mala napoveda: TCMP

pro Lobo: pravdeopodobne noseni drivi do lesa, ale zkuste naformatovat kartu v PC na FAT16 (cluster 16kB), nebo naopak FAT32 (cluster 4kB; i kdyz tohle je pro PDA celkem spatny)

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2008

Lobo nema moc na vybranou, fat16 ma maximalni kapacitu 4GB, starsi fdisky dokonce dovolej jen 2GB, takze zbyva jen nedokonala fat32. Ale spis bych to videl na kartu, taky mam sandisc a spokojenost.

Registrace
    Jan 2006

Tak bohužel byl problém s kartou. Už ji nevidí ani počítač, ani foťák a pda už vůbec. Když zablbla poprvé, tak ji neviděl počítač a pda, ale foťák ji viděl. Tak jsem ji ve foťáku naformátoval a zase fungovala. Pak se to stalo podruhý a to samý, viděl ji jen foťák. Po formátu zase nějakou dobu fungovala, ale jak se to stalo potřetí, tak už ji neviděl ani foťák. Dneska ji budu reklamovat.

Nováček
    Registrace
    May 2006

no doporučuju používat ověřené a osvědčené karty - mám také sandisk 8GB a no problem!

Nováček
    Registrace
    May 2006

no abys neřek že nepomůžu, zkus tohle - je to fakt opravdu solidní nástroj, třeba pomůže... - http://shadowork.net/index.php?sekce=clanek&clanek_id=1939

Strana 52 z 83 PrvníPrvní ... 242505152535462 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Garmin-Asus nüvifone M10 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Od pitka v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 1823
    Poslední příspěvek: 04-10-2013, 10:05
  2. Asus E600 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-03-2011, 22:28
  3. Reakcí: 56
    Poslední příspěvek: 20-06-2010, 16:55
  4. ASUS Garmin M20 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 12-12-2009, 12:10
  5. Reakcí: 41
    Poslední příspěvek: 07-12-2009, 22:08