Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jaký navigační SW do notebooku?

xboy (3)|6.8.2007 14:06
Nikde jsem to tu bohužel zatím neviděl, omlouvám se, jestli jsem to někde přehlídnul.
Tom Tom prý na notebook nainstalovat nejde.
Zatím jsem našel že na win xp jde nainstalovat pouze Navigátor 7.
Co používáte a jaké máte zkušenosti s GPS v notebooku? Děkuji.
Zdenek Malinsky (9781)|6.8.2007 14:23
Nevím, zda je dotaz položen na správném webu. Tady se věnujeme trošku jiným zařízením, než jsou notebooky.
BRunner (92)|6.8.2007 21:08
Docent (1234)|6.8.2007 21:25
Zkušenosti nepříliš dobré. Na palubovku se notebook nevejde, na prázdné sedadlo spolujezdce se musí pořádně otáčet hlava a notebook na kolenou většina spolujezdců nerada...
Saman_ce4you (1451)|7.8.2007 10:14
Navic, CL adapter pro notebooka/220V vubec neni levna zalezitost a desne to zere.. A bez toho to je na delsi cesty nepouzitelny..
George eLzyx (22)|8.8.2007 14:03
Já prozatím používám navigaci od Mapfactor PC navigator.
A to že se notebook nevejde na palubovku ... nevztahujte to pánové jen na svůj pidiautomobil. Existují i větší auta, ve kterých je potřeba být navigován...kamion. Do něj se notebook na palubku v pohodě vejde.


Jinak když není dotatečně velká palubovka(a auto), tak si pořídím menší notebook, ne? Já mám notebook OQO 01+ s 5" displejem a pohoda klídek se vejde i s držákem do středové konzoly.

xboy (3)|8.8.2007 17:02
Díky za rady, než zainvestuji do SW,tak siho chci zdarma vyzkoušet, tak že ke stažení je zatím 6ková verze Navigatoru, snad nebude o moc horší než 7ka