Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Kde je v Qteku 9000 umístěna anténa gsm?

snich (74)|5.8.2007 11:44
Zdravím,

v úterý jsem si vyzvedl ze servisu telefon který tam byl na výměně prasklého displeje a od té doby mi podivně rychle mizí šťáva z baterky - pozorováním jsem zjistil že telefon prakticky neustále vyhledává signál i když má na displeji hlášen plný. zajímalo by mě kde je umístěna anténa gsm a jestli mohla být opravou poškozena a je to tudíž důvod k reklamaci opravy. předem moc dík za rady.

p.s. na stejném místě kde mi přes noc obvykle stačilo 4-5% baterky se mi za poslední dvě noci vždy ztratilo více jak 50% což za normální opravdu nepovažuji :-(
Miloš Strouhal (3997)|5.8.2007 12:03
Zabalit a vyreklamovat, na dily je standardne zaruka dva roky a na praci tri mesice. Takze pokud tam neco spatne smontovali, diky cemuz ted hapruje signal, jsou povinni to zdarma opravit. Jinak antena GSM/UMTS se nachazi v prostoru vedle baterie pod hlavnim fotakem s prisvetlovaci diodou.
snich (74)|5.8.2007 15:52
[QUOTE="Miloš Strouhal"]Zabalit a vyreklamovat, na dily je standardne zaruka dva roky a na praci tri mesice. Takze pokud tam neco spatne smontovali, diky cemuz ted hapruje signal, jsou povinni to zdarma opravit. Jinak antena GSM/UMTS se nachazi v prostoru vedle baterie pod hlavnim fotakem s prisvetlovaci diodou.[/QUOTE]

mě šlo o to by se necukali že otevřeli jen tu vrchní část a do spodku vůbec nekoukali a tudíž nemám nárok na reklamaci :oops:
Miloš Strouhal (3997)|5.8.2007 17:01
To si nemyslim, pokud otviram horejsek, je vzdy lepsi rozdelat i spodni cast zarizeni s klavesnici. Proste jim to reklamuj a uvidis.. :yes: