Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Kde je v Qteku 9000 umístěna anténa gsm?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Zdravím,

v úterý jsem si vyzvedl ze servisu telefon který tam byl na výměně prasklého displeje a od té doby mi podivně rychle mizí šťáva z baterky - pozorováním jsem zjistil že telefon prakticky neustále vyhledává signál i když má na displeji hlášen plný. zajímalo by mě kde je umístěna anténa gsm a jestli mohla být opravou poškozena a je to tudíž důvod k reklamaci opravy. předem moc dík za rady.

p.s. na stejném místě kde mi přes noc obvykle stačilo 4-5% baterky se mi za poslední dvě noci vždy ztratilo více jak 50% což za normální opravdu nepovažuji :-(
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Zabalit a vyreklamovat, na dily je standardne zaruka dva roky a na praci tri mesice. Takze pokud tam neco spatne smontovali, diky cemuz ted hapruje signal, jsou povinni to zdarma opravit. Jinak antena GSM/UMTS se nachazi v prostoru vedle baterie pod hlavnim fotakem s prisvetlovaci diodou.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Miloš Strouhal
    Zabalit a vyreklamovat, na dily je standardne zaruka dva roky a na praci tri mesice. Takze pokud tam neco spatne smontovali, diky cemuz ted hapruje signal, jsou povinni to zdarma opravit. Jinak antena GSM/UMTS se nachazi v prostoru vedle baterie pod hlavnim fotakem s prisvetlovaci diodou.
    mě šlo o to by se necukali že otevřeli jen tu vrchní část a do spodku vůbec nekoukali a tudíž nemám nárok na reklamaci ops:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

To si nemyslim, pokud otviram horejsek, je vzdy lepsi rozdelat i spodni cast zarizeni s klavesnici. Proste jim to reklamuj a uvidis.. :yes:

Podobná témata

1. Pokračovatel Qteku 9000 ???
    Od CoffeeMaker_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 18
    Poslední příspěvek: 18-04-2008, 15:57
  2. 16GB SDHC A-Data v Qteku 9000 - pojede?
    Od CoffeeMaker_ce4you v sekci + Soubory & Paměťová média
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 28-03-2008, 16:18
  3. Anténa k GPS s RDS-TMC
    Od damasig_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 06-10-2006, 02:42
  4. Linux na Qteku 9000
    Od linuxsoft v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-06-2006, 12:33