Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace office

guttata (4)|5.8.2007 10:14
Dobrý den. Mnoho let jsem používal zařízení s OS Palm a teď mám poprvé v ruce WM. Proto možná stupidní problém. Pokud si z některé složky stáhnu do PDA např. excelovskou tabulku, vytvoří se na PC nová složka ve které je jakási kopie původní tabulky a synchronizace uprav provedených v PDA probíhá pouze mezi PDA a touto novou složkou v PC. Ve svém původním umístění se tabulka nezmění. Je to normální, nebo dělám něco špatně? Palm používá pro synchronizaci tzv. Document To Go, který zajistí propojení tabulky v PDA s jejím původním umístěním v PC. V PC mám desítky tabulek rozdělené do několika složek a potřebuji je editovat i na PDA. Znamená to, že pokud přejdu na OS WM budu muset mít všechny v jedné složce, kam se k nim synchronizace dostane? Děkuji.
guttata (4)|5.8.2007 17:32
Tak už jsem to pořešil. Soubory k synchronizaci jsem přesunul do té nové složky a v původních umístěních jsem udělal linky... :-))
Nicméně jsem trochu překvapený. K přechodu na WM jsem se odhodlal, protože mi Palm přijde jako už trochu mrtvá platforma a teď zjišťuji, že WM neumí něco, co Palm zvládá už 10 let... A je toho víc. Např. Poznámky (Notes) z Outlook... :((