Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

TT6 - zobrazování na výšku/ na šířku

TomTomX (40)|5.8.2007 08:24
Ahoj, mám asi opravdu přihlouplý dotaz - přešel jsem z TT5 na TT6 a nemohu najít to, kde se nastavuje, aby byl TT6 na displayi na šířku. U starší verze mi to fungovalo - PDA jsem měl standardně na výšku, když jsem zapnul TT, tak ten byl na šířku. V TT6.... nevím. Poradíte, kde jsem co přehlédl?

Dík. Tom
GOTO_ce4you (19)|5.8.2007 09:08
[QUOTE="TomTomX"]Ahoj, mám asi opravdu přihlouplý dotaz - přešel jsem z TT5 na TT6 a nemohu najít to, kde se nastavuje, aby byl TT6 na displayi na šířku. U starší verze mi to fungovalo - PDA jsem měl standardně na výšku, když jsem zapnul TT, tak ten byl na šířku. V TT6.... nevím. Poradíte, kde jsem co přehlédl?

Dík. Tom[/QUOTE]

Bohuzel toto opravdu v sestce nejde :-( , takze bud musis prepnout pred spustenim tomtoma nebo nainstalovat TomTomLauncher, ktery to umi.
TomTomX (40)|5.8.2007 21:24
Dík, zkusím to.....
Tom
Pavlos_2004 (147)|7.8.2007 09:53
Mě to bohužel nefunguje. Při spuštění se sice displej otočí jak chci, ale nespustí mi to TT6. Na displeji je pak hláška : "Soubor ´TomTom Navigator´ nelze otevřít. Buďto není digitálně podepsán důvěryhodný,m certifikátem nebo nelze najít jednu z komponent. Zkuste tento soubor reinstalovat či obnovit".

WM5 - TT 6 - verze 6.030 instalovaná v paměti.

EDIT: Tak už to funguje. Udělal jsem chybu v linku :oops:
tortoise (546)|8.8.2007 09:11
To jsem rád. Přidám odkaz na poslední verzi této utility:

http://birdie.porcus.cz/item/spousteci-utilita-pro-windows-mobile-pocketpc
libor_m (1026)|8.8.2007 11:26
U PDA s vysouvací klávesnicí stačí tuto vysunout, WM se sami přepnou do landscape - tím i v TT. Nebo namapovat otáčení displeje na HW klávesu (klidně i vzhůru nohama :D )
man_ce4you (82)|12.11.2007 17:42
Není to problém i u Smartphonu? Mám Voxe a TT5.