Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Samsung i600 - obecne problemy

Trautenberg (50)|4.8.2007 00:05
Na i600 je vpravo uplne dole tlacitko, ktere ma symbol obalky. Dle navodu i podpory by to melo otevrit messaging program. Na mem pristroji to vsak nic neotevre. Tlacitko je jinak funkcni, nebot po stisku se rozsviti displej.

Nevite nekdo kde nastavit pro dane tlacitko funkci (rozumej namapovat to na libovolny program)? Pres klasicke WM5 shortcuty to nejde, nebot tam se daji volit jenom numericke klavesy.

Nebo lepe, neexistuje pro WM5 (WM6) smartphone nejaky free program na mapovani tlacitek?

==========================================

Dalsi problem je nefunkcni BT DUN profil v WM5 AKU3+, ktery je zde nahrazen PAN profilem. Bohuzel s broadcom BT stackem ten PAN nechodi, takze na mem pocket PC FSC n560 nebo notasu HP mam smulu. Oficialni podpora Samsungu nevi nic a zadny patch nema (MS tvrdi, ze DUN v AKU 3+ je, ale neni defaultne zapnuty a ze to je na OEM vyrobci).

Takze bud pockat na WM6 upgrade, kde by DUN mel byt opet defaultne videt, nebo jsem se na netu dopatral ze na to nekdo vymyslel nejakej postup, patch, ale nikde ho nemuzu zaboha najit (asi spatne hledm).

Vyresil to nekdo?

Dekuji vsem za pomoc
dyndy (159)|4.8.2007 07:50
Problém s nefunkčním tlačítkem obálky jsem měl vždy, když jsem přesunul zástupce (ikonu) zpráv někam jinam z původního umístění v nabídce start. Na přemapování tlačítek jsem nikde nic nenašel, ale nehledal jsem důkladně. Zkus se podívat sem http://www.blackjacksmartzone.com/
TheMelin (1642)|4.8.2007 09:57
Ten tvůj odkaz "http://www.blackjacksmartzone.com/" nejak nefunguje. jinak ja nikdy nemel problem s tlacitkem pro zpravy. Nedelas tam neco se zastupcema programu jak psal dyndy?
Trautenberg (50)|4.8.2007 17:21
nejsem si niceho vedom. jak se ten lnk ma jmenovat? pokud messaging.lnk tak ten vubec nemam divam se ze tam mam posta.lnk coz je asi ono,ale nefunguje to. odkaz chodi ale tlacitko ne. kdyz to edituji tak na zacatku je nejake cislo, neni to ciselna hodnota klavesy? mam tam tusim 19
burticek (211)|19.8.2007 23:05
Ad. PAN: Mam iPAQ 514 s WM6 a Vario s WM6, kde uz bohuzel neni DUN, takze s N560 to neslo pripojit na net. Ale kdyz jsem tam dal do Looxe Broadcom BT, tak ten oba normalne vidi a pripoji se pres oba na net.
Čtvrtek (7)|20.8.2007 08:41
[QUOTE="TheMelin"]Ten tvůj odkaz "http://www.blackjacksmartzone.com/" nejak nefunguje. jinak ja nikdy nemel problem s tlacitkem pro zpravy. Nedelas tam neco se zastupcema programu jak psal dyndy?[/QUOTE]
ja mel taky i600 a obalka fungovala normalne - pristup k sms,email a post.servry, byl kupovanej normalne od operatora O2
Carabei (611)|20.8.2007 19:14
jestli nepujde s tou obalkou o to ze jsi tam nainstaloval lokalizaci, pokud ta prejmenovala zastupce, tak se nedivim ze to ted nefunguje, zkus zarizeni zazalohovat, HR a najit kde ma byt ten zastupce, nebo at ti nekdo posle toho zastupce s presnym umistenim kde puvodne byl
Trautenberg (50)|20.8.2007 22:06
[QUOTE="burticek"]Ad. PAN: Mam iPAQ 514 s WM6 a Vario s WM6, kde uz bohuzel neni DUN, takze s N560 to neslo pripojit na net. Ale kdyz jsem tam dal do Looxe Broadcom BT, tak ten oba normalne vidi a pripoji se pres oba na net.[/QUOTE]


iPAQ 514 s WM6 a Vario s WM6 maji jaky BT stack? standardni MS co je v WM6? To by znamenalo, ze BT stack ve WM6 je schopen se konecne spojit s BT stackem a vytvorit funkcni PAN spojeni.

Protoze MS BT stack z wm5 neni pres profil PAN kompatibilni s broadcomim PAN. Sice to zarizeni vidi, ale ke spojeni nedojde.

Takze pokud to co pisete je skutecne tak, a neni duvod tomu neverit, tak je problem vyresen a staci tedy n560 WM6 + broadcom BT stack a WM6 na i600 a melo by to spolu chodit.

Jenom mi reknete, kterou verzi broadcom BT stacku pouzivate pod WM6 na n560. Muzete zaslat odkaz?

Dekuji
Trautenberg (50)|20.8.2007 22:08
[QUOTE="Carabei"]jestli nepujde s tou obalkou o to ze jsi tam nainstaloval lokalizaci, pokud ta prejmenovala zastupce, tak se nedivim ze to ted nefunguje, zkus zarizeni zazalohovat, HR a najit kde ma byt ten zastupce, nebo at ti nekdo posle toho zastupce s presnym umistenim kde puvodne byl[/QUOTE]

Jo to si myslim taky. Ale nezda se mi, ze by prejmenovani melo vliv, nebot telefon testovali v lokalizaci i jini a vim, ze jim obalka fachcila.

Nicmene, jakmile bude update na wm6 i pro ceskou republiku pro i600, tak ho ihned aplikuji a s tim samozrejme hard reset a hned uvidime, zatim to resetit nebudu.
burticek (211)|21.8.2007 00:42
Vario i iPAQ 514 maji MS BT stack. V N560 mam zatim jen WM5 a ten Broadcom jsem tu nekde vystoural na foru. Nevim, ze by byl jiny na WM6. Zkus trosku pohledat.
Carabei (611)|21.8.2007 10:06
burticek: s tim ipaqem si nejsem zas tak jistej, ipaqy mely vzdycky broadcom(widcomm), coz by pak odpovidalo tomu ze si rozumi s broadcomem, kdyz je na LOOXovi. Jinak Broadcom existuje jen jeden a je funkcni jak na wm5 tak na wm6
Trautenberg (50)|21.8.2007 13:55
[QUOTE="burticek"]Vario i iPAQ 514 maji MS BT stack. V N560 mam zatim jen WM5 a ten Broadcom jsem tu nekde vystoural na foru. Nevim, ze by byl jiny na WM6. Zkus trosku pohledat.[/QUOTE]

Mno to je vyborne, takze se zda, ze to s WM6 MS BT stackem konecne zacne chodit. Jakmile semi vrati n560 z reklamace a vyda se update WM6 na i600 (pro CR), tak vse updatnu a dam vedit jak to slape.

Diky za info.
burticek (211)|22.8.2007 17:39
Tak ted jsi me s tim iPAQem trosku navrtal, ale kdyz to srovnam s Variem, tak to vypada uplne stejne chude (v porovnani s tim Broadcomem) a nabizi to i stejny sluzby, takze bych rekl, ze je tam MS BT stack.
Carabei (611)|22.8.2007 19:01
Ale zase do smartphonu nenarves plnohodnostnej Broadcom z pocketu, neni tam treba nejaka polozka about?
burticek (211)|22.8.2007 19:09
About tam je, ale u hw i sw verze jsou psany jen cisla :?
Trautenberg (50)|26.8.2007 09:01
Panove, toto forum je ukonceno, nebot oba problemy byly vyreseny.

Tlacitko messaging funguje - na wm5 skutecne stacit reset zarizeni a pak to chodilo, takze chyba je u sunnysoftu.

Upgradnul jsem i600 na wm6 a wm6 BT stack funguje s Broadcom BT stack, takze konecne lze i600 spojit s n560 pomoci PAN profilu.

Diky vsem za rady.
AlienSmidy (109)|18.8.2008 17:27
Zdravím Vás všechny,
Mám tokový malilinkatý voprus na telefonu Samsung i600, chtel bych po připojení GPRS taky nejak vypnout, cervene tlačítko mi nějak podle manuálu nefunguje :-(((( setkal se s tím prosím někdo? Vypínání a zapínání telefoní části mne fakt nebaví. Děkuij za odpoěď.

Doplněno: Tak jsem na to přisel, je to v Bezdratove site, Nabídka, odpojit přenost dat. :-) Snad třeba řešil někdo podobnej problem.