Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak sparovat N50 s bluetooth GPS receiverem BG001 a TOM TOM

radka73 (10)|3.8.2007 22:25
Prosim o radu jak rochodit bluetooth GPS receiver BG001 na PDA N50 a software TOM TOM 5. Myslim, ze mam vse spravne sparovane, ale TOM TOM hlasi CHYBI GPS zarizeni.
Instalacni cd k GPS modulu mam, ale nejsem z nej chytra.
johnconnor (45)|3.8.2007 23:23
neni treba nic instalovat, staci v bt spravci najit gps, provest sparovani, pote vytvorit zastupce na pripojeni pres com port a spojit je pres vytvorene pripojeni. Pak staci pustit tt, dat konfiguraci a zkusit pripojeni bud na jeden nebo na druhy bt com port. A musi to ficet
titlak_ce4you (0)|22.10.2007 19:12
Tiež som mal ten istý problém. Chybí zarizeni GPS! Treba si to spojenie, pomenovat ako GPS teraz by si tam mala mať (BG001) a TomTom si ho už nájde sám.

Osobne riešim iný problém a to že TomTom čaká na platný signál GPS. Už som prímač vozil aj v aute a nič nepomohlo... Tak zatiaľ skúšam, všetko možné :)
Radek8800 (1)|24.10.2007 15:48
Mám podobný problém s bg001. Povedlo se mi ho spárovat s N73 v pohodě, ale po spuštění tomtom 6 najde MT GPS modul, ale nemá platný signál. Podle anglického návodu jsem spustil software PLGPS viewer, ale z jeho funkcí nejsem moc moudrý. Při cold startu tam všelijak různě běhají čísla, ale nic dalšího se neděje. Zatím nevím, co s tím dál.
Woyta (30)|13.3.2008 14:33
Zapnu GPS a v PDA zapnu Tom Toma (ten si sam zapne BT). Otevru v TT hlavni nabidku. Zvolim Zmenit predvolby, pak zobrazit stav GPS. Kliknu na konfigurovat a vyberu jiny prijimac GPS Bluetooth. Pak jen vyberu BT seriovy port. (v mem pripade cislo 6). Pak se podle stavove diody GPS pripoji a Tom Tom z ni taha data. Pokud to nastavujes v dome tak se nediv kdyz neuvidis ani satelit. GPS ma rada primej vyhled na oblohu a v dome ti to nemusi nic najit.