Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 43 z 43

Téma: 30. pravidelný pražský sraz ce4you :: Praha, 18. srpna 2007, SteakBar Levandule

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

Vydrží HTC Shift tak do 18 hodin ?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Jasne, budu tsdy. Klidne prid.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Milane ne že mi do osmi utečeš :-) díky

Čestný člen Avatar uživatele Velvet
    Registrace
    Jun 2005

Nuže, za sebe můžu říct akorát - díky za příjemně strávený večer

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Jj take se pripojuji k pochvale, ikdyz jsem se skrz jine povinnosti moc nezdrzel
    PS:batterystatus uz maka,jen mam dotaz uz si nepamatuji presne kolik si mel (hajek milan) nastavenou aktovaci frekvenci na Touchi,a jeste jeden dotaz vadi necemu krome rychlejsiho vybiti baterky? DIky za odpoved

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Milane, dekujem za ochotne predstaveni HTC produktu! U me mas vyznamne plus.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Ahoj,
    jsem rad, ze se vam HTC Shift libil, nikdy jsem na srazu nevidel tolik lidi :-)
    to ctvrtek: mam to nastavene na 260, zkousel jsem i 275. Jinak je BS celkem stabilni.
    Milan

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

A nezkousel nekdo ty lidi nahodou spocitat?

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Bylo to super, urcite priste dorazim zase (i se slecnou). Jinak WM6 jedou dobre, jen mam problem se synchronizaci (i pres to ze jsem si stahnul AS 4.5) Diky za hezke odpoledne.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

taky jedno poděkování "před prodejnímu agentovi" od HTC - BTW kolik z nás máš provizi - ne, dost žertů - velké díky HajekM za trpělivé vysvětlování a odpovědi na asi zcela stejné otázky po celý sraz a absolutně úžasnou předvádečku novinek :yes:

jinak HTC Shift - moc příjemné překvapení, jen uvidíme jak to dopadne s PDA částí - jak pronesl jeden dnes už na tomto fóru bohužel nepřítoný znalec :-) ( modří již vědí ) stejně tam tu PDA část dali hlavně kvůli modemu a na tom asi něco bude :?: :!:

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od hajekm
    Ahoj,
    jsem rad, ze se vam HTC Shift libil, nikdy jsem na srazu nevidel tolik lidi :-)
    to ctvrtek: mam to nastavene na 260, zkousel jsem i 275. Jinak je BS celkem stabilni.
    Milan
    diky moc

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ahoj,

i ja bych timto chtel podekovat Milanovi za predstaveni nekolika HTC zarizeni. Je videt, ze svou praci ma opravdu rad.

Priste ahoj,
    Jirka

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Na závěr připomínám, že další sraz bude v sobotu 15. září, na stejném místě a ve stejný čas. Přesně podle plánu.

Pokud máte k termínům a místům srazů (nejen pražského, ale i velkého- oficiálního) nějaké připomínky, návrhy na zlepšení, či byste chtěli nějaký sraz pro ostatní uspořádat (máte vlastní hotel-penzion-restauraci), napište mi soukromou zprávu (tlačítko SZ). Děkuji

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 22-08-2010, 10:43
  2. Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 18-08-2009, 09:15
  3. Reakcí: 36
    Poslední příspěvek: 21-08-2008, 09:57
  4. Reakcí: 62
    Poslední příspěvek: 14-09-2006, 01:32