Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Instalece do adresáře na paměťové kartě ?

week0030 (2)|2.8.2007 18:48
Je možné aby se mi programy instalovali do adresáře Program Files na paměťové kartě ? Instalátor my vždy nabídne jen Main Memory, Build-in Storage nebo Storage Card ale cestu už specifikovat nelze. Pokud se instaluje do Main Memory tak se instaluje automaticky do Program Files ,ale pokud do Build-in nebo Storage Card tak vždy jen do rootu. Pak mám na kartě 30 adresářů s programy a mých pár osobních adresářů ( Fotky, Filmy ) se tam jaksi ztrácí.
Prozatím sem to vyřešil tak že si svoje adresáře začínám "!" abych je měl na začátku , ale instalace do jednoho adresáře Program Files na kartě by bylo určitě lepší řešení ...

Děkuji za odpověd a předem se omlouvám pokud je tento dotaz již někde v diskuzi.

Moje zařízení : Dell Axim X3 Advance (WM2003) , 1GB SD, Windows Vista
Zdenek Malinsky (9781)|2.8.2007 19:05
Ano. Buď z PC pomocí ActiveSync takto nebo přímo v PDA .CAB a to pomocí utilitky CabInstl, kde si přímo nastavíš místo, kam instalovat. Vytvoř si pro tento účel na kartě soubor Program Files.
Jinak pokud je to jen trošku možné, instaluj programy do PDA (především task manažer, today pluginy) - na kartu můžeš dát e-knihy, fotky, filmy, muziku, mapy atp.
week0030 (2)|2.8.2007 23:39
JJ paráda. Akorát nevím proč když teď instaluju programy tak se mi pokaždé za názvem adresáře programu udělá tečka i když sem ji tam určitě nepsal.. ale to už je drobnost ketrá nijak nevadí.
Na kartu musím instalovat programy jelikož se mi už do PDA nevlezou :) Např. takovej Broken Sword s 135MB. Ale samozřejmě takový ty systémový utility a věci na today (Fizz Weather , Spb Insight , HandySwitcher atd.. ) sem dal do PDáčka..

Jako tenhle Axim x3 je moje první PDA, mám ho 2 týdny, a je to tak super vychtávka ,že nechápu jak jsem bez PDáčka moh předtím být! Škoda že moc nevydží baterka. Prodávaj sice 2400mAh ale ta tak blbě čouhá vzádu :(

Jinak chci ještě poděkovat za tenhle webík, protože je fakt výbornej. A vpodstatě sem tady jako začátečník našel vše co jsem potřeboval ..
Díky všem co se na něm podílí.