Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Alreader - překlad z ruštiny

Lobo_ce4you (514)|2.8.2007 11:52
Chci se zeptat a zároveň poprosit, zda by se nenašel někdo, kdo by zvládl a byl ochotný, přeložit AlReader - super prográmek na čtení - z ruštiny do angličtiny, případně do češtiny. Zkoušel jsem to přes Resource Hacker, ale bez úspěchu. Autor programu mi nereaguje na emaily s žádostí o překlad do angličtiny :(

Program je ke stažení zde.

Díky.
Lobo_ce4you (514)|2.8.2007 19:07
Tak nakonec se mi podařilo najít anglickou verzi, sice to o není nejnovější verze, ale zdá se, že tam všechno funguje. Kdo chce může vyzkoušet. Používám k tomu free slovník Dict. Přidávám ho ke stažení jako cab instalaci a jsou k tomu přiloženy i slovníky cz-en a en-cz, který jsem upravil pro Dict. Kdyby chtěl někdo jiný jazyk, tak se mi ozvěte a poradím vám, jak na to. Luštil jsem to z ruských stránek.

Anglická verze AlReaderu

Dict + cz-en a en-cz slovník
Lobo_ce4you (514)|18.9.2007 12:41
Před nedávnem byla uvolněna verze pro počítač. Nabízí všechny vychytávky verze pro pda a super je hlavně fullscreen přes celý monitor. Jediný mínus je opět ruština, ale snad autor brzy poskytne program i v angličtině.

Edit: už je k dispozici i verze v angličtině. Stahujte zde.




pekro (346)|19.9.2007 13:20
Mám problém s češtinou ( nabodeníčka se zobrazují jako znaky z azbuky)
Dělá u včech knih z www.palmknihy.cz *.prc i *.pdb
Lobo_ce4you (514)|19.9.2007 14:53
Klikni v textu pravý tlačítkem myši a třetí položka je File (samozřejmě v ruštině :D ). Najeď na tu položku a jak se rozevře, tak klikni na poslední položku v menu. Vyskočí okno a tam si pak vyber kodování ANSI Central Europe (1250).
Jestli můžu ještě doporučit, tak si ještě v tomto okně zruš zatrhnutí první položky (viz obrázek). Budou se ti zobrazovat odstavce.



Ta ruština je hodně blbá, ale snad se objeví anglická verze. Já sice rusky neumím, ale už se v tom dobře vyznám. Doporučuji stáhnou anglickou verzi pro pda, která má stejné nastavení jako tato verze po PC a když budeš chtít něco nastavit, tak se můžeš podívat do pda verze, ať víš co a jak. Autor sliboval anglickou konečnou verzi pro pda, ale už to nebude freeware. Stejný postup očekávám i pro PC verzi :( Takže doporučuju se naučit azbuku ;)
lludvik (21)|13.6.2010 13:24
AlReader lze použít i jako slovník nebo překladač cizích jazyků viz. Slovník a překladač do GPS navigace s WinCE