Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dell axim x51v - nakup

Dexter_svk (17)|1.8.2007 22:46
Zdravicko.

Chcel by som si kupit tuto skvelu masinku :) , precital som si o tom na fore dost a viem, ze sa uz "nevyraba" a je to dosti obtiazne. Mam moznost pripadne si to aj doviezt z USA (celkom jednoducho), preto mam aj jednoduche otazky

1.) Da sa to este kupit na Slovesku / Cesku za dobru cenu ?
2.) kupa v USA -> mate tip na nejaky dobry shop?

Dik moc ak niekto poradi :)
Zdenek Malinsky (9781)|1.8.2007 23:05
Nevím, co je dobrá cena, ale před 14 dny ho ještě na českém Dellu měli. Řešil jsem telefonicky něco ohledně CC na Latitude a tak jsem se zeptal i na toto. Je pravdou, že český Dell byl v porovnání s D nebo UK mnohem mnohem dražší.

Oficiálně se dá koupit pouze u Dellu - přímý prodej. Pokud budeš kupovat v cizině (třeba v Německu), dej pozor na verzi ROM, aby byla anglická (pouze na ní jde lokalizace).

Pokud vím, tak Saman nedávno kupoval někde ve státech, tak snad se také vyjádří.
Dexter_svk (17)|2.8.2007 07:36
Tak dufam, ze napise. :)

dik za upozorneni, laka mne ta koupa v zahranici kdyz mam tu moznost. Znam i pripadne rizika, ale ...

a na dell.com ho treba nenabizeji, znamena to, ze ho ani nedavaji nebo se to taky da resit pres telefon ?
ivanmart07 (88)|2.8.2007 09:51
Doporučujem spojiť sa so zastúpením DELL v SR. Kontaktuj buď priamo DELL SR alebo DELICOM. Hlavne si zisti aké doklady budeš potrebovať pri riešení reklamácie či už zákonnej záruky ( neviem či to ide ) alebo rozšírenej, ktorú si nezabudni dokúpiť ! Delicom má na svojej stránke X51v stále v ponuke za 16.200 bez DPH.
Dexter_svk (17)|2.8.2007 10:50
O tom vim, akurat na telefonu mi povedali, ze mam zavolat neskor lebo teraz nevie povedat.

a vie niekto poradit aj kde kupit v USA?
Saman_ce4you (1451)|2.8.2007 10:53
Uff, to je husta castka.. Zkus jeste nejakej ze second handu s complete care..
Dexter_svk (17)|2.8.2007 11:00
no prave, je to dost a za tu cenu by som uz mozno isiel do ineho zariadenia.

Resp... v oblasti PDA nemam este moc velke skusenosti. Skor som sledoval a vyuzival mobily. Nedavno sa mi tieto dve cesty stretli a pda mi ucarovali...poprelistoval som fora, obchody....a najskor som rozmyslal nad FSC loox c550. Potom mi vsak udrel do oci axim x51v a mam ten desny pocit, ze je najlepsie :D... ( pripadne ak viete teda o podobnom dostupnejsom zariedeni kludne napiste). V USA sa ten dell dal minuly rok kupit v pohode ( no vtedy som sa o to nezaujimal).
Saman_ce4you (1451)|2.8.2007 13:12
Ja ho kupoval (resp. kolega pro me) v USA nekdy na jare, byl dost zlevnenej, tedy asi vyprodej..
Ono zalezi co od toho PDA chces.. Srovnatelny je treba jeste Loox n560..
Dexter_svk (17)|2.8.2007 13:17
a mas ho tedy z USA a mnel si uz nejake problemy ? ( reklamace nebo tak ?)
Saman_ce4you (1451)|2.8.2007 13:39
Este jsem to nemusel resit, ale problemy neocekavam. SN axima ma jednoznacne prirazenou maximalni zaruku, to jsem si na webu overoval a u Dellu plati mezinarodne..
Dexter_svk (17)|2.8.2007 13:59
a nevis mi odporucit neco kde ho jeste prodavaj ? ...a jestli muzu vedet za kolik si ho vlastne koupil.