Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

programy pro programovani do wm5/6 pomoci jazyka c#

p!nk p!ggy (2)|1.8.2007 01:15
prosim vas jaky programy by sli pouzit??nejradeji bych visual studio c# 2005 ale mam jen express edition..a jako kupovat za 10tisic verzy abych si mohl neco naprogramovat na mobil se mi fakt nechce..nevite jestli by sel pouzit treba Borland Developer Studio 2006 nebo neco jineho popripadne kde sehnat vs c# 2005 aspon standard edition??
diky moc
zivan (615)|1.8.2007 03:33
1) O podpore pocketpc aplikaci v Borland Studiu C# jsem se nikde nedocetl. Ale bodla by. O nicem jinem krome Visual Studia nevim.

2) Dotaz na nelegalni ziskani programu urcite nemyslis vazne - pokud umis cist pri kazdem psani prispevku.

3) A trocha upravy psaneho projevu by neskodila :-)
Karm (365)|1.8.2007 09:50
Myslím že v Borland studiu něco takového šlo (matně si pamatuju že to nebylo přímo v tom,ale muselo se to tam nějak doinstalovat-někde byl článek o tiskovce na které to předváděli a u toho byl myslím i návod).Nevím jestli to bylo C# nebo Delphi,je to už přes rok a půl co jsem si s tím hrál),ale na VS to nemělo...Jiank si zkus opatřit trial verzi VS (platí tuším 180 dní-z hlavy nevím).Ale nejde stáhnout z netu,musí se objednat na CD-mrkni do diskuse,kdysi jsem se na to tady ptal,bude tam i kontakt na tu firmu.Cena toho CD byla i s poštovným cca 100 kaček a na seznámení by to mělo stačit :)
p!nk p!ggy (2)|1.8.2007 13:01
nemyslel jsem warez‼ ale myslel jsem normalni trial verzy..
stahoval jsem z microsoftu trial visual studio 2005 pro..jenze vzdycky mi to napise hlasku ´na disku neni dost mista zkuste odstranit nepotrebne programy a stahovat znovu´..nevim cim tu muze byt kdyz to vs c# pro 2005 ma 2800MB a ja mam na disku 3,7GB volnych..
stahuju pres firefox..myslite ze to mam zkusit treba pres explorer..treba ejstli jen nehaze firefox nejakou volovinu..
nebo co s tim..poradte pls..
Matajon_ce4you (1)|5.8.2007 13:28
Pokud vím, tak v SharpDevelopu jdou psát aplikace pro .NET Compact Framework ... kdyžtak to zkuste.