Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 23

Téma: Windows Mobile 2003 SE

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Další verze se bude jmenovat Windows Mobile 2003 SE. Snad bude konečně fungovat rotace obrazovky a bude přepracovaný Bluetooth-stack. Jestli bude vydána za týden? Asi ne.

Microsoft Naming Tomfoolery Continues as Company Preps Windows Mobile 2003 SE

Who's naming products at Microsoft? Although I realize that adding yet another layer of bureaucracy to a company as complicated as Microsoft isn't such a great idea, the company seriously needs someone to be in charge of naming consistency. Now I hear word that the company is set to release Windows Mobile 2003 Second Edition (SE), instead of calling the product the more logical Windows Mobile 2004. In any event, the new Windows Mobile release will support VGA resolution, horizontal-display types, screen rotation, and other features and will launch next week. Hey, the product sounds great. Now call it Windows Mobile 2004, please.

Více:
    Windows NT Magazine

H.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

A ještě:

xda-developers.com

:O

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Pro nás co neumíme anglicky (nechci říci tupce)
    Kdo jmenuje produkty u Microsoft? Ačkoli já uvědomím si, že sčítání přesto další vrstva byrokracie k společnosti jak komplikovaný jak Microsoft není taková veliká myšlenka, společnost vážně potřebuje, aby někdo byl v důvěře jmenující hustoty. Nejprve, tento týden Microsoft oznámil Microsoft Provozního Ředitele (MAMKA) Vyjádřit (Co? MAMKA Standardní Vydání bylo příliš jednoduché ?), a nyní když já slyším slovo, že společnost je připravená uvolnit Windowsovský Mobilní Telefon 2003 Druhého Vydání (SE ), místo toho, aby nazýval produkt logičtějším Windowsovským Mobilním Telefonem 2004. A tam je více: Já jsem také páčil slovo tento týden to Symfonické propuštění Oken XP Média Centrální Vydání (MCE) by mohl vlastně být volaná Okna XP Média Centrální Vydání 2004 Aktualizací místo MCE 2005. Microsoft potřeby získat stopu. Žádná záležitost jak málo zlepšení produkt obsahuje, společnost potřebuje prostě túrovat name--Microsoft Úřad dělal tak po celé roky roky. Jestliže společnost bude používat roky v jeho produktových jménech, to by mělo jít plné naklonění boogey a přeskočit poloviční míry. V Každém Případu, nové Windowsovské Mobilské propuštění bude podporovat VGA rozhodnutí, vodorovná titulková písma, vysílat rotaci a jiné rysy a vypustí příští týden. Hey, produkt zní velký. Nyní nazývat to Windowsovským Mobilním Telefonem 2004, prosím.
    I takto humorně se to dá přeložit.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2003

Asi to špatně napsal anglicky Seff

Carlos

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Smekám klobouk na překladem Seby...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... jsem také zvědav jak bude WM2003 SE vypadat ... a narozdíl od autora výše citovaného textu mi vůbec nevadí, že MS "jen" přidal přívlastek SE k WM 2003 a nepojmenoval toto rozšíření jako WM2004. Možná by to bylo ještě více matoucí ...

PavelR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Tak WM2003 SE už byl představen. Určitě se nebudete zlobit za odkaz sem

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

A bude to cely novy system nebo to bude jenom nejaky service pack, kterym by sel aktualizovat stavajici system???

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Ono to vyjde nastejno, co se tyce procesu updatu, takze to neni moc podstatne. Jediny podstany rozdil by snad mohl byt v tom, jestli clovek prijde o data, nebo ne.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2003

Citace Původně odesláno od hybo
    ...jestli clovek prijde o data, nebo ne.
    Přijde o vše ... dokonce i o iPAQ File Store

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2002

Kdy to bude k sehnani

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od Mac
    Kdy to bude k sehnani
    ... řekl bych, že to ví zatím jen MS a výrobci PDA ... :-)

PavelR.

Nováček
    Registrace
    Jan 2004

Jsem na WM2003 SE docela natesenej. Zajima me hlavne to otaceni displaye. Desne mi to v systemu chybelo. Jenom by me zajimalo jesti HP bude pro h4150 davat SE zadarmo a nebo za nejaky poplatek. Ale asi bych do toho sel i za rozumnou "lidovou" cenu. Uz aby to vydali...

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

To otaceni za chodu je asi nejvetsi bomba, na druhou stranu netusim, proc s tim MS tak otalel, kdyz konkurence to ma uz relativne dlouho...

Na podporu novych displeju (myslim tim ten ctverec) se taky tesim, otzkou je, jak nadseni budou vyvojari, a jak chytre bude udelane spousteni aplikaci na ruznych velikostech a formatech displeje.

Jestliito bude zadarmo, bude to skvely. Ale to otaceni displeje bude stat alespon me i za tech 30USD

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Zajímalo by mě, jak to bude s kompatibilitou programů mezi wm2003 a wm2003SE

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. WMP 10 na Windows mobile 2003 se
    Od Jira.cybertec v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 04-12-2006, 21:07
  2. PHM Plus pro Windows Mobile 2003
    Od PavelR. v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 20-12-2004, 21:42
  3. Windows Mobile 2003 a Microsoft Money 2003 spolu nefunguji