Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Folie pro XDA Orbit?

musashi (111)|31.7.2007 13:18
Zdravim!
Presel jsem z TyTN na Orbita a jsem zvykly mit na displeji folii. Ted se mi ale nedari zadnou (nejlepe Brando) sehnat. Neresil jste to jiz nekdo? Nemate nekdo tip na folii, ktera by svymi rozmery pasovala na displej Orbita?
Pripadne nevite nekdo, zda se da vetsi folie bez degradace vlastnosti oriznout?
Predem diky za rady a napady!
boo-beek (16)|31.7.2007 14:50
Folie se oriznout da, kdyz na to ma clovek nervy ;)
Kdyztak muzu poskytnout jednu na orez - jde o jakousi prumyslovou, ktera je docela odolna (docela dost, pouziva ji napr. Symbol pro RF terminaly s dotekovym displejem, a to jsou zarizeni konstruovana na odolnost - vydrzi pad z 5 metru apod.).
Par jich jeste mam, takze pokud jsi z Prahy nebo Ustecka, tak Ti muzu jednu jednu nejak predat :)
UBOB (5)|31.7.2007 22:47
Řeším stejné problémy, už jsem vyzkoušel asi 4 folie, včetně Branda, údajně přímo na Orbita. Folie vypadala dobře, ale po nalepení se asi trochu roztáhla vlezla pod kryt displeje a tím způsobovala resety. Nakonec se mi podařilo jednu obyčejnou za cca. 90 Kč oříznout a nalepit. Teď ji ale potřebuju vyměnit a nechci absolvovat proces metodou pokus - omyl. Přeci jen to stálo docela dost peněz- Takže pokud by byla jedna vyzkoušená navíc, přivítal bych. jsem z Litoměřic. Díky
boo-beek (16)|1.8.2007 08:46
Jsem z Lovosic, takze o vikendu bysme se mohli sejit...
Co se vyzkousenosti tyka... pouzivam ji na COmpactu 2...
turboleon (48)|1.8.2007 09:05
Nezkoušel jsi Boxwave? Možná už jí mají. Já jí mám na Tytnu a kam se na to hrabe Brando co jsem měl předtím. A i cena je úměrná.....
combat2 (21)|1.8.2007 20:40
Doporucujem jedine Brando.Na starom Aceri som ju mal 2 roky!.Na MDA-cko som sa najprv bal orezavania, ale nakoniec som kupil vacsiu a orezal ju orezavacim nozikom.Fungujem s nou uz 2 mesiace a je uplne super.
UBOB (5)|3.8.2007 00:33
[QUOTE="boo-beek"]Jsem z Lovosic, takze o vikendu bysme se mohli sejit...
Co se vyzkousenosti tyka... pouzivam ji na COmpactu 2...[/QUOTE]

Bylo by to možné, když tak na mail : urban@unl.pvtnet.cz
Dík\