Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mio Theme u a701

BGenJackONeill (139)|29.7.2007 13:47
Ahoj, nějak se mi nezdá to mio theme u a701, přesněji takový divný zelený nakouslý proužek vpravo nahoře, a takové ty bílé kostky dole. Jsem jediný, kdo to tak má = má to tak být, nebo tam mám někde chybu? Moc děkuji za odpověd. PS: Není to moc viditelné zpříma (tady je, ale jen trochu), musíte se na display podívat jakoby zezdola, a ty kostky jsou videt pri startu, pri nacitani obrazovky dnes, než se tam objevi ikony. stejné kotky jsou i ve startu - na zacatku a na konci listy start.
Zdeno_ce4you (291)|29.7.2007 19:04
dej sem obrázek
BGenJackONeill (139)|29.7.2007 20:30
To neni mozne. Myslim, ze muj popis je dost presny.
bogino (35)|29.7.2007 22:05
Ano, Mio tema ma take sede kocky v spodnej casti a su lepsie viditelne pri nakloneni PDA pri pohlade zospodu. Proste pozadie nie je v celej ploche rovnake. Start menu ma pre zmenu v hornej casti vyraznejsei kocky. Akurat nerozumiem, co je to "divný zelený nakouslý proužek vpravo nahoře", take urcite nemam - to uz asi nebude Mio tema.
Inak obrazok mozes lahko zverejnit - napr. http://files-upload.com/ umoznuje anonymne uploadovanie bez nutnosti registracie. Obrazok ziskas napr. cez programy, co ti umoznuju ovladat PDA z PC, free su napr. My Mobiler, alebo Microsoft Remote Control Host. Okrem toho su aj free screen snapshot programy pre PDA.
BGenJackONeill (139)|30.7.2007 13:48
Vyřešeno - stáhnul jsem si stejně hezčí schémátko black Vista....