Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 49

Téma: Treo 750v a WM 6

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Tak jsme se konečně dočkali...Tedy není to sice ofiko upgrade,ale už to mám ve svém TREU750 a funguje to !
    Takže tady je link http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=319898
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Já už to mám taky flashnutý

... našel jsi v té WM6 ROM něco převratnýho?
    Já vůbec nic. Snad jen windows update a pár hezčích ikonek

A pravděpodobně funguje rozlišování edge a gprs přenosu změnou ikonky připojení

Je integrováno .NET CF2 rozhraní

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

No já jsem spokojený,protože používám jako e-mail Exchange 2007 a teď mám emaily kompletně v HTML. To jsem hodně postrádal u WM05.
    Jinak mi připadá,že systém je rychlejší a to celkem o dost a ano,funguje indikace EDGE ikony (e). Taky displej je o trochu lépe čitelný,ale to je díky skinům WM06.
    No pak ještě možná je rychlejší připojení na GPRS a jinak je v programech pár věcí navíc (díky tomu,že ROM je určená AT&T).
    Další postřehy později...
    P.S. Každopádně je to krok vpřed a vůbec nechápu proč to Palmu tak dlouho trvá...

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

K tomu, proc to Palmu tak dlouho trva - je to jen moje spekulace, ale:

1. Palm jako takovy (Treo 750v) je podle meho nazoru jedno z nejvyladnejsich a nejstabilnejsich zarizeni s WM, co jsem kdy pouzival. Docilit toho da praci a chce to svuj cas, takze pokud se snazi o to same s WM6 (novy system), tak to proste neni hned.

2. Soucasti Palmu bylo plno extra utilitek, nekdy dost spjatych se systemem, a tak je tu dalsi misto, kde muzou byt problemy... A pokud to chce mit Palm vychytany, tak viz bod 1.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

S tou vyladěností je to skutečně pravda. TREO750v je opravdu jeden s nejlepších strojů s WM a je jen škoda,že není využit plný potenciál přístroje (vnitřní GPS chip a grafický chip),to je fakt škoda...
    Jinak psaní SMS je opravdovou lahůdkou a třeba vyhledávání kontaktu s to-day obrazovky je taky super...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Funguje na tom i čeština od sunnysoftu - interwrite

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

To je sice super,ale po pravdě na češtinu kašlu...

Nováček
    Registrace
    May 2006

to já taky ... mám ji nainstalovanou jen kvůli podpoře české klávesnice.
    Nejradši bych ji vykopnul ... ale vůbec netuším jak jinak psát české znaky s nějakou efektivitou ... tzn. písmeno + alt = výběr možných variant písmena, nebo dvakrát stisk písmena = písmeno s čárkou, resp. třikrát stisk písmena = písmeno s háčkem.

Nováček
    Registrace
    May 2006

další poznatky k WM6 na T750

pokud máte zapnuté bluetooth, tak zařízení po usnutí nelze probudit ... jen bodnout do resetu
    Nejde TomTom6 ... padne na chybu v paměti

Nováček
    Registrace
    May 2006

Podstatná a velice užitečná aplikace ... Internet Sharing
    Umožní počítači využívat konektivitu skrz treo (gprs, edge)

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Bodově pár dalších informací:

Flashuje se z karty (formát FAT32)

ROM je pro AT&T (mobil.operátor v USA) - ROM WM 6.0 AKU 0.2.4 Build 17746, CE Image 1.25, Radio FW 1.47.25.00.

Nové (oproti WM5) je především HSDPA a podpora karet SDHC (i 4GB miniSD karty). Někde jsem viděl i zmínku o sdílení internetu jako o novince, ale já Treo používám jako modem k Dellu (tak nevím, co dělám špatně, že mi to jde nebo zda jsem autora špatně pochopil).

Nováček
    Registrace
    May 2006

To s tím sdílením netu jsem psal já ... ano lze to i přes WM5, ale tady je to dotažené do maximální jednoduchosti. Pustí se na Treu ta aplikace a tím je vše hotové .. windowsy si sami nainstalují ovladač a internet ihned funguje.

btw ... vám se treo nekouše pokud ho necháte v nečinnosti?

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

ad nastavení
    Mám Treo z druhé (možná i třetí ruky :? ). Od předchozího majitele mi ho bral Pavel Koza. Když jsem si pro něj byl jsme samozřejmě zkoušeli, zda je funkční. Chtěl jsem Treo používat také jako modem k notebooku v práci a cestou do/z ní vlakem, takže jsem to chtěl takto nějako nastavit. Než jsem vykonal malou potřebu a umyl si ruce, měl jsem vše hotovo a funkční, takže žádné stahování a instalování ovladačů se asi nekonalo.

ad kousání
    Mě se to nestalo. Tedy použil jsem to jen párkrát, protože teď jezdím celou cestu autem (a to se moc surfovat nedá) a signál mám v práci nějak čím dál tím slabší a horší, takže mě to nějak přešlo a noťas většinou ai nevybalím z batohu. Asi jsem pohodlný, protože už mě nebaví ani chodit s Treem ven kvůli signálu. No a doma mám ADSL 4 mego, takže to nepoužiju ani doma.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

eLzyx:

psani cestiny ALT + pismeno = pismeno s diakritikou umi bezvadne cestina od Mobilnaut.

Ad HSDPA:

- Treo 750 ma samozrejme HSDPA aktivni, to se vsak netyka Treo 750v...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

... bohužel díky změněnému IMEI (poslední 2 čísla) je zřejmě potřeba přeregistrovat Mobilnautí klávesnici ... teda alespoň mně to sériové číslo nebere

Jinak rychlost systému (už od startu) je zatím parádní !!!

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Palm Treo 750v up WM6
    Od RiderX_ce4you v sekci Palm
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 02-12-2007, 20:02
  2. Treo 750v
    Od Treo 750v v sekci Palm
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 27-09-2007, 15:58
  3. PALM TREO 750v