Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

aktivace GPS na HTC P3300

uvidise (2)|27.7.2007 15:26
Pomoc, pomoc - zatím svádím marný boj při pokusech o aktivaci GPS na HTC P3300 Artemis. Tom tom tvrdí že nebylo nalezeno zařízení GPS a asi má pravdu, protože vůbec nebliká levá ledka - mám pocit, že je to někde vypnutý ale čert ví kde - poradíte trik? díky
LukeH (26)|27.7.2007 18:26
Tak to vezmem poporade
nastaveni GPS - Statr/nastaveni/GPS
port pro programy COM4
hardware port (mám tam žádnej ale na funkci to vliv mit nebude)
přenos. rychlost 4800
zaškrtnout "Spravovat zařízení GPS automaticky"
pak pust TOMTOMa a chvilku bude litat "chyby zarizeni GPS" a pak by melo naběhnout "čekám na platný signál GPS..."
pokud ne tak nastaveni/zobrazit stav GPS/konfigurovat a tam bys měl mit nastavený "Věstavěný příjmač GPS"
A pak by ti to mělo šlapat. Pokud ne tak navštěva servisu. Hodně štěstí.
Milis (129)|28.7.2007 20:23
Jen upřesním, ta volba zařízení nefunguje na vestavěný GPS, ale na jiná NMEA GPS. (alespoň u mně)
hudyss (219)|28.7.2007 21:33
u me taky funguje na NMEA GPS:))
Lazariny (19)|29.7.2007 15:54
Je to přesně tak jak píše Luke,dělalo mi to taky problém ale udělej to přeně tak a dej tomu cca 5-10 minut a bude to šlapat!! ;)
uvidise (2)|29.7.2007 22:00
diky vsem, uz mi to chodi, ale spravna volba, alespon pro muj PDA je jina NMEA GPS. volba interni GPS nefunguje, mozna ze jsem mel na zacatku poznamenat, ze pouzivam nikoliv predinstalovany tomtom ale nove instalovany tomtom 6. takze cira spekulace je, ze na predinstalovany tomtom je spravne interni GPS, pro nove instalovany tomtom je spravne jina NMEA GPS.
Milis (129)|31.7.2007 10:57
Čirá spekulace je nepravdivá, předinstalovaný tomtom u mne běží rovněž na NMEA.
Má spekulace je, že volba interni GPS funguje na zařízeních, které jsou vyloženě navigace, ale v PPC je GPS připojena jinak, jako nějaký modul, proto jiná NMEA.
:)
Lazariny (19)|31.7.2007 21:26
Na mém artemisu mám TT 6 a šlape mi na COM4 a konfigurace : Vestavěná GPS :D