Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA III s WM5 a A2DP/BT stereo

Nesli (409)|25.7.2007 18:16
Dobrý den,

nemáte prosim nekdo zkusenosti z MDAIII jedoucim na WM5(s nat. podp.A2DP) a BT stereo sluchatky?
Pořídil jsem si sluchadla Jabra BT 620s, po spárování se v nich hudba príšerne seká(sekunda ticho na 0.5s hudby), musim pak vzdy vypnout a znovu zapnout BT, pak to hraje celkem v pohodě- Jen me děsně točí, že se přehrávání během každé písničky asi tak 5x az 10x přeruší(nekdy jen na zlomek vteřiny, jindy ale třeba na 2,3s :evil: ), přetaktování nemá vůbec učinek - na 170mhz to hraje stejne plynule se zaseky jako na 590mhz.

Na forech se tu hodně píše, zkoušel jsem nastavovat priority audia v registrech a podle me to temeř nepomohlo, stejne tak jine a2dp profily,zkoušel jsem i jina sluchadla,nepomohlo :(

Kdyby nekdo tušil co s tím,napište prosim, Diky.
Duddits (217)|26.7.2007 09:05
Nesli (409)|5.8.2007 12:22
Jj, dik za odpoved, ale uz jsem zjistim v cem je problem- zfusovany BT od panu z HTC, prerusuje se to jen a jen kvuli mizernymu dosahu BT-vysilac BT je totiz uzasne umisteny u SD karty a ta ho svou konstrukci blokuje. Pri vlozene SD je dosah BT tak 1 m, kdyz SD vyndam tak kolem 5-6m...Nechapu, fakt vxlové!!

asi je pri testovaní zarízení nenapadlo ze by to mohli vyzkouset i z pam.kartou,ktera je elektronicky a magneticky aktivni a tudíz blokuje radiove vlny(BT:), a ne jen s tim plastovym deklikem co tam byl pri koupi misto pametovky:mad:

Kdo umi,umi-smekam, jsou fakt sikovni:D