Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

A701 cena hovoru

thorazgard (13)|25.7.2007 16:27
je neco co mi ukaze cenu posledniho hovoru ? kazdy telefon to ma ale tady jsem na to neprisel :sarcastic:


taky by me zajimalo jestli jde sehnat jack 2,5 4 pin at si muzu pripojit jina sluchatka, kdyz bude jack jen 3 pin tak to bude porad spoustet hlosove vytaceni.
hpa (159)|25.7.2007 18:41
Na mereni ceny hovoru mam phoneAlarm. Ovsem okazuje cenu za mesic a za den. Ne tedy cenu posledniho hovoru.

Problem se sluchatky jsem vyresil tak, ze jsem u originalni snury ufiknul sluchatka za mikrofonem a dal misto nich 3,5 jackovou samici.
thorazgard (13)|26.7.2007 10:22
ten kablik co tam je origos likvidovat nechcu. ty sluchatka to tam jsou to je bida. nic horsiho jsem nevidel. uz ta barva a material otresny. pecky mi v usich nedrzi a ta regulace hlasitosti taky desna (po regulaci hraje kazde sluchatko jinak hlasite). ten konektor by mel jit podle me nekde koupit bracha ma ten samy na Nokia 6300

nevim jestli je to vyspupem mia ale kdyz mam ve WMP hlasitost na 100 procent tak v tech sluchadlech chrci ....
-=A=- (19)|30.7.2007 23:28
akal (1)|12.8.2007 13:19
calltimesp Používám tenhle program na počítání provolaných peněz dokonalý jen ještě kdyby počítal sms