Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TYNT problémy se zvukem

Conrad (36)|25.7.2007 12:13
Prosím poraďte opakovaně i po soft resetu a po hardt resetu mi vypadává zvuka jak u upozornění tak i u budíků,Mám nainstalováno SPB pocket diary Shell a pocket informant, weather prakticky vše SPB programy ty by se snad mezi sebou neměly prát.Po resetu mi to jde tak asi půl dne budíky zvoní ale nejde upozornění na připomínky v kalendáři a potom vypadnou i budíky takže vše funguje kroměz zvuku přitom u nastaveného budíku např na spb time je ikona že akustika je zapnuta, vyzvánění jde normálně a upozornění na zprávu také. Díky za radu už si skutečně nevím rady. Zkusil jsem i odinstalovat pocket diary ale bez efektu.
turboleon (48)|25.7.2007 13:00
Mrkni po softech typu check notofication a clear notification. Mě to při problémech se zvukem pomohlo. U mě šlo o to,že tytn začal zničeho nic kvičet a pomohlo až vypnutí.
Martin Ráž Hoch (1832)|25.7.2007 13:11
Co máš za ROM? Resp. dělalo to dříve na této konfiguraci? Nezkoušel jsi novou?

Spíš si ale myslím, jestli to nebude nějaký HW problémek.
Zdenek Malinsky (9781)|25.7.2007 13:36
Spb Time mě příliš nepřesvědčil o své spolehlivosti. (Tedy bylo to na HP 4150 s 2003 a předchozí verze softu, ale už tu důvěru nemám). To by mohl být jeden důvod problému. Za druhé to co psal turboleon-pokud nepomůže CheckNotification, vem na to MemMaid (nyní už verze 2).
Píšeš opakované i po hard resetu - to jsi určitě dělal pak obnovu ze zálohy, že? Zkus po HR čistou instalaci - po obnově ze zálohy se tam ten "problém" vrátí zpět, protože už ho máš zazálohovaný.


to boo-beek
K čemu, myslíš, že tu jsou soukromé zprávy (tlačítko SZ)? Jaký chronomagista?
turboleon (48)|25.7.2007 22:18
Já jen doplním Z.Malínského že kontrolu notifikací umí i Pocket Mechanic. Stačilo by najít si trial a v tom to vyzkoušet. Ale čistá instalace je nejčistší řešení. I když se do toho všeho nastavování člověku nechce.....
Conrad (36)|26.7.2007 18:44
Díky moc všem za rady,pod jejich vlivem jsem se odhodlal k masterresetu, strávil jsem sice nad tím větší část noci,ale alespon vím,kde jsem udělal chybu Snažil jsem se šetřit místo v PDA a vše jsem cpal na kartu, a ono se to mrcha kousalo.|Je asi moje chyba že jsem se dříve nezeptal Tak jsem dal aplikace které se mi spouštějí při zapnutí do PDA a zatím.....klepu to na dřevo ještě jednou díky všem